Elif Turan, yeni şarkısının tanıtımını Bodrum'da gerçekleştirdi

Uzun yıllardır sahnede aralıksız performansını sergileyen Elif Turan, 7 yılı aşkın bir sürenin ardından yayınladığı DMC etiketli yeni teklisi 'İyi Değilim'in tanıtımını, yaşamını sürdürdüğü Bodrum'da Ortakent'te La Bohemme adlı mekanda sahne orkestrası ile tanıtımını yaptı.

Elif Turan, yeni şarkısının tanıtımını Bodrum'da gerçekleştirdi

Klipte ve fotoğraf çekimlerinde giydiği siyah kostümüyle sahneye çıkan Elif Turan, iki saate yakın sahnede kaldı. Yeni teklisi İyi Değilim'i üç kere yoğun istek üzerine seslendiren Turan, kendi şarkılarının yanı sıra yerli ve yabancı pek çok cover selendirerek, unutulmaz bir müzik ziyafeti sundu.

Sözü müziği Elif Turan’a ait İyi Değilim’in prodüktörlüğünü ve düzenlemesini ünlü müzik adamı İskender Paydaş yaptı. Hareketli ve enerji yüklü şarkılarıyla dinleyicinin hafızasında yer eden Elif Turan, bu sefer bir balad tarzı şarkıyla geri döndü. Müzisyenliğin yanı sıra ne kadar güçlü ve iyi bir vokal olduğunu da gözler önüne serdiği ‘İyi Değilim’ Turan’ın 2024 yılı planında yer alan yeni şarkılarının ilk müjdecisi.

Artık ticari kaygıları bir kenara bırakır salt müzik üretmeye tüm vaktini harcadığını açıklayan Turan, eskisinde daha cesur, kararlı, ne istediğini bilen, dağları, dalgaları açmış bir halim var diyor.

Şaşırtan ve baş döndürücü bir video klip

Bodrum’da boş bir depoda çekilen video klip, izleyene sonsuzluk hissiyatı veriyor. Elif Turan’ın şarkı söylediği görüntülerden oluşan video klipte sanatçı sanki havada asılı duruyor. Son derece minimalist ve sade çekilen video klibin yönetmen koltuğunda Mert Erçin oturuyor.

Klip son derece etkileyici görüntüsü ile izleyeni sonrasında ne olacak güdüsünden dolayı şaşırtıyor sadeliğinden dolayı da adet baş döndürüyor.