Fahriye Evcen ve Burak Özçivit'in ikinci çocuklarının cinsiyeti belli oldu

Fahriye Evcen ile 5 yıldır mutlu bir evlilik sürdürdüğü, kendisi gibi oyuncu olan Burak Özçivit'in çocuklarının cinsiyeti belli oldu. İkinci bebeğine 4 aylık hamile olan 36 yaşındaki güzel, geçtiğimiz günlerde çocuklarının erkek olacağını öğrendi. Mutlu haberi hemen aileleriyle de paylaşan ünlü çift, bebek alışverişine de başladı.

Fahriye Evcen ve Burak Özçivit'in ikinci çocuklarının cinsiyeti belli oldu

Fahriye Evcen ile Burak Özçivit, 'Çalıkuşu' (2013-2014) dizisinin setinde tanışıp, aşk yaşamaya başladı. Ünlü oyuncular, 2017'de görkemli bir düğün yapıp, ilişkilerini evlilikle taçlandırdı.

2019'da oğulları Karan'ın doğumuyla ilk kez anne ve baba olma mutluluğu yaşayan çiftin ikinci bebekleri de erkek olacak. Doğum için gün sayan ikili, mutlu haberi aileleriyle paylaştı.

"Vatana, millete hayırlı evlat olsun yeterli"

Milliyet'ten Sercan Kısmet'in habeirne göre, bir erkek çocukları bulunan ikilinin, geçtiğimiz haftalarda kız bebek istedikleri iddia edilmişti. atv'de ekranlara gelen 'Kuruluş Osman' adlı dizide 'Osman Bey' karakterine hayat veren Burak Özçivit, söz konusu iddiaları net bir dille yalanlamıştı.

Yakışıklı oyuncu, "Kız mı erkek mi olsun? modunda değiliz, sağlıklı, vatana millete hayırlı evlat olsun yeterli. Ben zaten uykusuz gecelere alışkınım. Karan ile stajımı tamamladım" ifadelerini kullanmıştı.

"Artık saçmalamayın"

Geçtiğimiz günlerde beş yıllık evlilikte kriz çıktığı haberi magazin gündemine bomba gibi düşmüştü. İddiaya göre; eşi ve kayınvalidesiyle kavga eden Evcen, ipleri koparmışı ve evi terk etmişti.

Haklarında çıkan haberlerin ardından ikiliden yalanlama gelmişti. Karan adını verdikleri üç yaşında bir oğulları olan oyuncu çiften Burak Özçivit, sosyal medya hesabından kalp emojisiyle birlikte aşk pozu yayınlamıştı.

Fahriye Evcen ise aynı poza, "Artık saçmalamayın, bizi rahat bırakın” notunu düşmüştü.