Gülse Birsel, D&R'da sevenleriyle buluşacak

Oyuncu ve senarist Gülse Birsel, mizah dolu anlatımıyla kendi düşünceleri ve yaşanmışlıklarını kaleme aldığı 'Beni Gözünüzde Büyütmeyin' adlı yeni kitabını ilk kez D&R İstinyePark mağazasında sevenleri için imzalayacak.

Gülse Birsel, D&R'da sevenleriyle buluşacak

Kültür, sanat ve eğlenceyi tek çatı altında birleştiren D&R, okurları en sevdikleri sanatçılarla ve eserleriyle buluşturmaya devam ediyor.

“Avrupa Yakası”, “Yalan Dünya” ve “Jet Sosyete” gibi ses getiren dizilerin başrolünü ve senaristliğini üstlenen Birsel, okurları eğlence dolu bir yolculuğa davet ettiği “Beni Gözünüzde Büyütmeyin!”i imzalamak için 1 Haziran Cumartesi günü saat 15.00’te D&R İstinyePark mağazasında okurlarıyla buluşacak.

Kitap hakkında: Birsel’in “Bu kitap belki de sizin kaybettiğinizi düşündüğünüz, kanepe minderinin arasına kaymış neşenizdir.” diyerek tanımladığı “Beni Gözünüzde Büyütmetin!”, okuyuculara hayatın zorluklarına rağmen gülmek için daima bir sebep olduğunu hatırlatmayı amaçlıyor.

Yazarın mizah dolu kalemiyle küresel ısınma, ekonomik sıkıntılar ve gelecek kaygısı gibi sıkıntıları konu alırken hayatın güzelliklerini ve yaşamın değerini de ön plana çıkarıyor.