Gülşen'in 4.5 milyon TL'lik bayramı

Konserinde imam hatip liselilere dair yaptığı şakadan sonra hakkında dava açılan ve 25 Ağustos'ta tutuklanan daha sonrasında ise tahliye edilen Gülşen, yurt dışı yasağının kaldırılmasının ardından İspanya'ya oğlu Azur Benan'ın yanına gitmişti. Ünlü şarkıcı, Ramazan Bayramı'nın birinci günü İstanbul'da, ikinci günü ise KKTC'de sahne alarak rekor ücret kazandı.

Gülşen'in 4.5 milyon TL'lik bayramı

Şarkılarıyla herkesin beğenisini toplayan Gülşen, uzun zamandır gündemin öne çıkan isimleri arasında yer alıyor. Ünlü şarkıcının 30 Nisan 2022'deki İstanbul konseri sırasında imam hatiplilerle ilgili sözleri olay olmuştu.

Serbest bırakılmıştı

Gülşen'e İstanbul Cumhuriyet Başsavcılığı tarafından "Halkı kin ve düşmanlığa tahrik veya aşağılama" suçundan soruşturma başlatılmıştı. Tutuklanarak cezaevine gönderilen Gülşen, cezaevindeki dördüncü gününde adli kontrol şartı ile serbest bırakılmıştı.

Bayramı sahnede kutladı

Uzun süredir ailesiyle yurt dışında yaşayan Gülşen, Ramazan Bayramı'nı sahnede kutladı. Gülşen, Ramazan Bayramı’nda kazandığı sahne ücretleriyle dikkat çekti.

Kostümleriyle damga vurdu

Bayramın birinci günü İstanbul’da, ikinci günü ise Kuzey Kıbrıs Türk Cumhuriyeti’nde izleyici karşısına çıkan şarkıcı, performansı kadar kostümleriyle de gündeme damga vurdu.

4.5 milyon TL!

Gülşen’in, iki sahne için toplam 4.5 milyon TL kazandığı iddia edildi. Bir süredir yurt dışında yaşayan şarkıcının, hem İstanbul hem de KKTC’deki performansları için özel repertuvar hazırladığı öğrenildi. (Milliyet)