Gülşen, İstanbul ve İzmir'deki sevenleriyle buluşacak

Türk pop müziğinin ünlü ismi Gülşen, iki ayrı konserle İstanbul ve İzmir'deki hayranlarıyla buluşmaya hazırlanıyor.  19 Ağustos'ta YBY Woods Kemerburgaz Kent Ormanı, 22 Eylül'de ise İzmir Kültürpark Açıkhava Tiyatrosu'nda gerçekleşecek konserin biletleri Türkiye'nin lider etkinlik biletleme platformu Biletinial'da satışa çıktı.

Gülşen, İstanbul ve İzmir'deki sevenleriyle buluşacak

Çıkardığı hit şarkılarla Türk pop müziğinin en başarılı isimleri arasına adını yazdıran Gülşen, iki konserle dinleyicileriyle buluşacak.

19 Ağustos’ta YBY Woods Kemerburgaz Kent Ormanı, 22 Eylül’de ise İzmir Kültürpark Açıkhava Tiyatrosu’nda gerçekleşecek konserlerin biletleri Türkiye’nin lider etkinlik biletleme platformu Biletinial’da satışa sunuldu.

1996 yılındaki ilk albümü "Be Adam" ile müzik sektörüne giriş yapan Gülşen, 2004'te dördüncü albümü “Of... Of...” ile büyük bir çıkış yaptı ve aynı adlı hit şarkıyla hem Altın Kelebek hem de Kral TV Video Müzik Ödülü kazandı.

“Yurtta Aşk Cihanda Aşk” (2006) albümünden sonra satış başarılarını sürdürerek “Beni Durdursan mı?” (2013) albümüyle Türkiye'de yılın en çok satanı oldu, bunu yılın en çok satan ikinci albümü olan “Bangır Bangır” (2015) takip etti. "Yurtta Aşk Cihanda Aşk", "Bi' An Gel", "Yeni Biri", "Sözde Ayrılık", "Yatcaz Kalkcaz Ordayım", "Kardan Adam", "İltimas", "Bangır Bangır" ve "Bir İhtimal Biliyorum" şarkılarıyla Türkiye Resmî Listesi'nde haftalarca bir numarada kaldı.

Şarkı yazarı kimliğiyle de öne çıkan Gülşen, kendi yazdığı şarkıları da seslendirmeye başladı ve meslektaşları için liste başarıları yakalayan birçok hit şarkı hazırladı.

2015'te YouTube'da en çok izlenen Türk şarkıcı olurken sonraki yıl tek bir video klibi iki yüz milyonun üzerinde izlenen ilk Türk şarkıcı olma unvanına erişti. Bugüne kadar altı Altın Kelebek ve dokuz Kral Türkiye Müzik Ödülü dahil olmak üzere onlarca ödül kazandı.