Kadir Doğulu'dan eşi Neslihan Atagül'ün aşk dolu sözlerine yanıt! 'Benim hedefim…'

Neslihan Atagül ve Kadir Doğulu, her fırsatta birbirlerine olan aşklarını ifade etmekten çekinmiyor. Neslihan Atagül, önceki gün katıldığı bir söyleşide, 'O kadar çok seviyorum ki onu, o ne isterse gerçekten yapmaya hazırım' sözleriyle dikkat çekmişti. Etiler'de görüntülenen Kadir Doğulu'ya eşinin kendisi hakkında söyledikleri soruldu.

Kadir Doğulu'dan eşi Neslihan Atagül'ün aşk dolu sözlerine yanıt! 'Benim hedefim…'

Ocak 2021'den bu yana ekranlardan uzak olan ancak 2016'da nikâh masasına oturduğu Kadir Doğulu ile 'Gecenin Ucunda' dizisinde rol almaya başlayan güzel oyuncu Neslihan Atagül, geçtiğimiz günlerde Etiler’deki kuaförüne girerken objektiflere yansımıştı.

"Yaşıyorum bu hayatı"

Milliyet’ten Hüseyin Altun’un haberine göre, çocukları her fırsatta çok sevdiğini dile getiren 29 yaşındaki güzel, "Çocuk özlemi çekiyor musunuz?" sorusuna şu yanıtı vermişti:

“Bu işler nasip, kısmet işi. İşimiz gücümüz var, onlar başlıyor. 'İstiyorum' derim veya 'İstemiyorum' derim, hiç böyle bir şeyleri şekillendirmeyi tercih etmiyorum açıkçası. Onun için her şeyi akışına bıraktım ben de. Yaşıyorum bu hayatı.”

Söyleşide övgüler yağdırdı

Atagül, önceki gün katıldığı bir söyleşide eşi Kadir Doğulu ile ilgili duygularını dile getirdi, ardından eşiyle sahnede görüntülü konuştu.

“Ne isterse yapmaya hazırım”

Ünlü oyuncu, "Onun beni çok sevdiğiyle ilgilenmiyorum bazen. O kadar çok seviyorum ki onu, o ne isterse gerçekten yapmaya hazırım. O da benim onu ne kadar sevdiğimle ilgilenmeyip o kadar çok seviyor ki, benim için elinden gelen her şeyi yapmaya hazır" ifadesini kullandı.

Yanıt gecikmedi

Kadir Doğulu, önceki gün Etiler'deki bir mekana girerken görüntülendi. Doğulu, geçtiğimiz günlerde eşi Neslihan Atagül'ün katıldığı bir seminerde kendisi ile ilgili kurduğu cümleler ile alakalı konuştu.

"Biz aile kurumuna çok önem veriyoruz"

Oyuncu, "Benim hedefim eşimin memnuniyeti. Onun memnuniyeti geri kalan herkesi memnun edecektir düşüncesiyle hareket ediyorum. Bütün insanlık için yapmaya çalışıyorum bunu aslında. Biz aile kurumuna çok önem veriyoruz karı-koca olarak. Sevgili eşim de öğrencilerle buluşmaktan çok keyif alıyor. Yine öyle gittiği bir buluşmada eşim Neslihan aradı beni. İki elim kanda olsa da o aradığında ben de telefonu açarım. Açtığım gibi karşıma bir kalabalık çıktı. Gözlerim doldu, çok heyecanlandım. Samimiyet ve sevgi her an her yerde yaşatılabilir" diye konuştu.

Kadir Doğulu'dan eşi Neslihan Atagül'ün aşk dolu sözlerine yanıt! 'Benim hedefim…'

"Olduğun her gün şölen senin"

Doğulu çifti her fırsatta birbirlerine olan aşklarını ifade etmekten çekinmiyor. Neslihan Atagül,  eşi Kadir Doğulu'nun nisan ayındaki doğum gününü Instagram'dan kutlarken de duygusal ifadeleriyle dikkat çekmişti Atagül, "İyi ki doğdun sevgilim. Doğduğun gün kutlu, olduğun her gün şölen senin! Seni çok seviyorum" demişti.

Doğulu ise, "Ben de seni çok seviyorum. İlla ağlatacaksınız bugün..." diyerek eşine karşılık vermişti.