Kenan İmirzalıoğlu'ndan 'Kim Milyoner Olmak İster' açıklaması

2016 senesinde Cunda Adası'nda nikâh masasına oturan Sinem Kobal ile Kenan İmirzalıoğlu, 2020 yılında Lalin'i, bu yıl mayıs ayında ise Leyla'yı kucaklarına almıştı. İmirzalıoğlu, önceki gün Etiler'de görüntülendi. İkinci kez babalık sevinci yaşayan oyuncu, sunuculuğunu yaptığı 'Kim Milyoner Olmak İster' programı hakkında dikkat çeken açıklamalarda bulundu.

Kenan İmirzalıoğlu'ndan 'Kim Milyoner Olmak İster' açıklaması

Kenan İmirzalıoğlu, önceki gün Etiler’de görüntülendi. İkinci kez babalık sevinci yaşayan oyuncuya, kızları sorulunca, "Çocuklar gayet iyi” dedi.

Lalin ile Leyla’nın alışma süreci sorulunca ise, "Lalin beklediğimizden iyi, ablalık yapıyor. Leyla da çok iyi, sağlığı yerinde büyüyor. Leyla bayağı İç Anadolu kızı oldu. Birazdan Bozdağ’a dönecekmiş gibi ağlıyor. Nejat Ertaş türkü söyleyecekmiş gibi ağlıyor. Hakikaten tam bir İç Anadolu kızı gibi. Lalin daha Karadeniz kızı gibi duruyor" karşılığını verdi.

"Leyla daha çok ben"

Milliyet’ten Umut Ünver’in haberine göre, Leyla’nın kendisini benzetildiğini söyleyen Kenan İmirzalioğlu, "Lalin daha çok annesi, Leyla daha çok ben ama ikisinde de karışım var tabii ki” şeklinde konuştu.

"İlkinin acemiliği oluyor"

"Bebekliklerini kıyaslarsak hangisi sizi çok yoruyordu?" sorusunu İmirzalıoğlu, "Çocuklarımız çok şükür huysuz değil ama ilkinin acemiliği oluyor, ikincinin biraz daha tecrübesi ve sakinliği oluyor. Leyla sanırım daha rahat büyüyor. İlkinde biz de çok tedirgindik. İlkinde anne ve babadaki tedirginlik ister istemez çocuğa da geçiyor” şeklinde cevapladı.

"Annelik onun için en önemli şey"

Eşi Sinem Kobal’ın da iyi olduğunu söyleyen oyuncu, "Sinem’in içinden muhteşem bir anne çıktı. Annelik onun için en önemli şey. O yüzden gayet iyi yapıyor, çocukların sevgisi, ilgisi, eğitimi her şeyiyle an an kendisi ilgileniyor. Onun anneliğini gördükçe Sinem’e saygım tekrar, tekrar katlanmaya başlıyor” açıklamasını yaptı.

Kenan İmirzalıoğlu'ndan 'Kim Milyoner Olmak İster' açıklaması

"Kim Milyoner Olmak İster keyifle devam ediyor"

Hayli keyifli olduğu görülen oyuncuya, sunuculuğunu yaptığı ‘Kim Milyoner Olmak İster’ yarışması da sorulunca şu ifadeleri kullandı:

“Her şey iyi gidiyor, çok şükür. Seyirciler çok seviyor, çocuklar çok seviyor, ondan dolayı çok mutlu oluyorum. Gelip bana şey diyorlar, 'Abi sen hepsini nasıl biliyorsun? Bilmiyorum diyorum, yok Kenan abi biliyorsun falan diyorlar.' Çocukların o hali çok hoşuma gidiyor gerçekten. Bir aile programı olması anne, baba, dedeler ve çocuklar falan bir araya gelip izlenen bir program olması, bilgi ve kültür yarışması olması beni için kıymetli. O yüzden ben de sunmak istemiştim. Keyifle devam ediyor, 3 yıl oldu.”

Oyuncu, 'En çok şaşırdığınız ne oldu?' sorusunu, "Verilen bazı cevaplar beni gerçekten çok şaşırtıyor. Sizin de bildiğiniz üzere. Yarışmacılarımızı tekrardan huzursuz etmek istemem ama gerçekten bazen hani söylemeyeceğim” diye cevapladı.

"İleride ne olur bilmiyorum"

'Sinema filmi olacak mı?' sorusuna ünlü oyuncu, "Konuştuğumuz işler var ama şu an için net olan bir şey yok. Konuştuğum bir iki bir şey var” dedi.

'Senaryo yazmayı düşünüyor musunuz?' sorusunu ise, "Yazdıklarım henüz bir mesaj kısmına geçemedi” deyip tebessüm eden oyuncu, "Onu daha usta kalemlere bırakmayı düşünüyoruz ama ileride ne olur bilmiyorum” dedi.

"Çok başarılı oyuncu geliyor"

'Takip ettiğiniz yeni başarılı oyuncular var mı?' sorusu üzerine ise İmirzalıoğlu, "Çok başarılı oyuncu geliyor, bunu görmek güzel. Önemli olan sektörün ayakta kalması ve devam etmesi. Bazıları der ya hani bizden sonra kimse gelmedi hani gençler gümbür, gümbür geliyorlar. Kendilerine de çok iyi bakıyorlar. Böyle de devam eder inşallah” ifadelerini kullandı.

'Ayrılık' iddialarını yalanladı

Eşi Sinem Kobal’la ayrılık iddialarına tebessüm eden oyuncu, iddiaları net bir dille yalanladı.

Kenan İmirzalıoğlu'ndan 'Kim Milyoner Olmak İster' açıklaması