Korona virüse yakalanmıştı! Eda Ece, babasının sağlık durumunu açıkladı!

Etiler'de objektiflere yansıyan Eda Ece, korona virüse yakalanan babasının sağlık durumuyla alakalı konuştu. Ünlü oyuncu, 'Babam 80 yaşında. Covid-19 geçirince bir süre yattı. Şimdi evde ve iyi durumda' dedi.

PAYLAŞ
TAKİP ET Google News ile Takip Et
Magazin Mahallesi - Mehmet Şahincileroğlu

Son dönemin popüler oyuncuları arasında yer alan Eda Ece (31), önceki gün Etiler'deki bir mekandan çıkarken görüntülendi.

Habertürk'ten Onur Aydın'ın haberine göre; aracını teslim alan Ece, muhabirlerle de ayaküstü sohbet etti.

Korona virüse yakalanmıştı! Eda Ece, babasının sağlık durumunu açıkladı!

"Yazın yarısı çalışarak geçecek"

Tatil planı yapmadıklarını söyleyen Eda Ece, "Yazın yarısı çalışarak geçecek. Çok kısa bir tatil yapacağız. Buğrahan da yazın milli takım maçlarında, o da çok çalışıyor." diye konuştu.

Babasının sağlık durumunu açıkladı

Eda Ece, korona virüse yakalanan babasının sağlık durumu hakkında da konuştu. Ünlü oyuncu, "Babam 80 yaşında. Covid-19 geçirince bir süre yattı. Şimdi evde ve iyi durumda." dedi.

Korona virüse yakalanmıştı! Eda Ece, babasının sağlık durumunu açıkladı!

"İyi olacaklar" demişti

Ece'nin ailesinin koronavirüs testi pozitif çıkmıştı. Üzücü haberi sosyal medya hesabından duyuran Eda Ece, sevenlerine konuyla alakalı bilgi vermişti.

Aile fotoğraflarını yayınlayan ünlü isim, "Bu hayattaki en değerli varlıklarım... Arayan, soran herkese teşekkür ederim. Annem iyi, babam da iyi olacak. Sizi çok seviyorum." ifadelerini kullandı.

HABERİ PAYLAŞ:
BUNLARA DA BAKIN