MasterChef All Star'da şoke eden veda! MasterChef All Star'da elenen yarışmacı belli oldu!

tv8'de yayılanan MasterChef AllStar'ın ekrana gelen son bölümünde bir yarışmacı MasterChef All Star'dan elendi. Peki, MasterChef All Star'da neler yaşandı? İşte MasterChef All Star'ın son bölümünde ekrana damga vuran anlar...

MasterChef All Star'da şoke eden veda! MasterChef All Star'da elenen yarışmacı belli oldu!

MasterChef'te hafta boyunca mavi ve kırmızı takım kıyasıya mücadele etti. Barbaros'un kaşık aldığı Masterchef'te eleme adayları olan Tolga, Gamze, Dilara, Ayaz, Barış, Eray ve Batuhan iki etaplı eleme oyununda mücadele etti. Yarışmacılara ilk etapta kızılcık ürünü verildi. Eleme adayları 45 dakikada kızılcık ürününden yaratıcı tabaklar çıkardı.

Alican ve Çağatay dokunulmazlık oyununda rahatsızlandı. Alican'ın ateşinin çıktığı öğrenildi. Çağatay ise geçtiğimiz ödül oyununda da rahatsızlığı nedeniyle yer alamamıştı. Alican geçtiğimiz hafta dokunulmazlık oyununda yaptığı açıklamada Herediter Anjiyoödem genetik rahatsızlığına sahip olduğunu belirtmişti.

Eray ilk turda talihsizlik yaşadı. Eray'ın tabağını dolaba koyarken biraz devrildiği görüldü. Arkadaşları Eray'a devam edeceğini bir sorun olmadığını belirtti. Eray daha sonra şeflere tabağını sundu.

Kızılcık ürününden en başarılı tabağı Gamze yaptı. Gamze'den sonra ikinci tura kalmadan sekizinci haftaya devam eden isim Tolga oldu. Gecenin üçüncü isminin Batuhan olduğu açıklandı.

Son dörde Barış, Dilara, Eray ve Ayaz kaldı. Yarışmacılar Mehmef Şefin, 'Fıstık' isimli tabağını yaptı. Mehmef Şef, yarışmacılarla birlikte tabağı hazırladı. 'Fıstık' isimli tabağın zorluğu dikkat çekti. Barış tabağı yapmadan önce yaptığı açıklamada, "Şefim bu kadar da acımasız olunmaz." dedi. Dilara, "Bugün Mehmef Şefin tabağı geldi. Oldukça zor bir tabak" açıklamasında bulundu.

MasterChef All Star'a şoke eden veda! MasterChef All Star'da elenen yarışmacı belli oldu!Veda eden isim belli oldu

Mehmef Şefin tabağını en başarılı yapan isim Ayaz oldu. Gecenin en başarılı ikinci tabağını yapan isim ise Dilara olarak açıklandı. Son ikiye Barış ve Eray kaldı. veda eden isim Eray oldu. (Kaynak: Medya Radar)