Yasemin Sakallıoğlu'nun Türkiye turnesi devam ediyor

 3 sezondur kapalı gişe sahnelediği gösterisi 'Doğru Koca Nasıl Seçilir?' ile milyonlara ulaşmaya devam eden Yasemin Sakallıoğlu, BKM Organizasyonu ile Denizli, Ankara, İzmir ve Konya'da seyirci ile buluşacak.

Yasemin Sakallıoğlu'nun Türkiye turnesi devam ediyor

Yasemin Sakallıoğlu, yaklaşık 3 sezondur kapalı gişe sahnelediği tek kişilik gösterisi “Doğru Koca Nasıl Seçilir?” ile Türkiye turnesine hız kesmeden devam ediyor.

Bugüne kadar sahneden milyonlara ulaşan başarılı komedyen BKM organizasyonu ile gerçekleşecek turne kapsamında; 8 Eylül’de Denizli’de, 29 Eylül’de Ankara’da, 6 Ekim’de İzmir ve 12 Kasım’da Konya’da seyircisiyle buluşmak için gün sayıyor.

Başarılı komedyenin, kendi yaşamının birbirinden komik hikayelerini, aile bağları, kadın erkek ilişkileri ve bu ilişkilerin psikolojik yansımalarını çeşitli tiplemelerinden yardım alarak aktardığı kahkaha dolu gösterisi, sürpriz sahne performansı ile doruk noktasına ulaşıyor.

Gittiği her şehirde büyük sevgi ve ilgiyle karşılanan Yasemin Sakallıoğlu’nun kapalı gişe gösterisi “Doğru Koca Nasıl Seçilir?” için biletler satışta.

Gösteri tarihleri

8 Eylül - Denizli –  Denizli Açıkhava Tiyatrosu

29 Eylül - Ankara –  Oran Açıkhava Sahnesi

6 Ekim- İzmir –  Kültürpark Açıkhava Tiyatrosu

12 Kasım -Konya - Selçuklu Kongre Merkezi