Murat Boz'la aşk mı yaşıyor? Ayça Ayşin Turan iddialara son noktayı koydu!

Meslektaşı Alp Navruz'la ilişkisi biten Ayça Ayşin Turan, son dönemde adının aşk dedikodularına karıştığı Murat Boz'la ilgili konuştu. Ünlü popçu jüri koltuğunda oturduğu için 'O Ses Türkiye Yılbaşı' yarışmasına katılmayacağı konuşulan oyuncu, merak edilen konuya açıklık getirdi. Ayça Ayşin Turan, yakışıklı şarkıcıdan saç ektirmesini istediği iddiasını da cevapladı.

Murat Boz'la aşk mı yaşıyor? Ayça Ayşin Turan iddialara son noktayı koydu!

Oyuncu Ayça Ayşin Turan, önceki gün Etiler’de bulunan menajerlik ofisinden çıkarken objektiflere yansıdı. Basın mensuplarının sorularını yanıtlayan güzel oyuncu, "Acısıyla tatlısıyla güzel bir yıl geçirdim, yeni yılıda evimde ailem ve sevdiklerimle karşılayacağım" dedi.

"Gurur duydum"

Milliyet’ten Mesut Yılmaz’ın haberine göre, dijital bir araştırma şirketi tarafından 'kasım ayının en çok etkileşim alan kadın oyuncusu' seçilen Turan, "Destekleyen herkese çok teşekkür ederim bunun için. Çok mutlu oldum ve gurur duydum. Sevilmek ve başarılarımın takdir edilmesini görmek çok güzel bir şey" sözleriyle mutluluğunu dile getirdi.

'O Ses Türkiye' sürprizi

Yılbaşı gecesinde adının aşk dedikodularına karıştığı Murat Boz'un da jüri koltuğunda oturacağı 'O Ses Türkiye' programı için provalara giden oyuncu, "Çocukluğumda keman çalıyordum, müziğe ilgiliydim ama uzun zamandır yoğunluğumdan dolayı ağırlık veremedim. Hangi şarkıyı söyleyeceğim süpriz olsun" şeklinde konuştu.

Çok konuşulan iddiaya yanıt!

İlk olarak O Ses Türkiye'ye katılmayacağı iddia edilen Ayça Ayşin Turan'ın, sonrasında yarışmada sahne alacağı duyurulmuştu. 30 yaşındaki güzel, muhabirlerin "Yarışmaya katılmama kararı adınızın aşk dedikodularına karıştığı Murat Boz'la ilgili miydi?" sorusu üzerine, "Hayır onunla ilgili değil. Benim kendi takvimimle alakalı bir durumdu. Boş gün ayarladık ayarlayamadık durumu oldu. Günümüz boşa çıkınca da katıldık" diyerek konuya açıklık getirdi.

Murat Boz'la aşk mı yaşıyor? Ayça Ayşin Turan iddialara son noktayı koydu!

"Neden böyle haberler yapıyorsunuz?"

Final yapan 'Ada Masalı' dizisinde birlikte rol aldığı Alp Navruz ile yaklaşık bir yıllık ilişkisi geçtiğimiz aylarda biten Ayça Ayşin Turan, hakkında çıkan şarkıcı Murat Boz'la aşk iddialarını ise yalanladı.

"Size soruyorum, siz yazıp çiziyorsunuz. Aslında benim size sormam lazım; 'neden böyle haberler yapıyorsunuz?"

"Öyle bir şey yok"

Murat Boz’dan saç ektirmesini istediği yönünde çıkan haberleri de kesin bir dille yalanlayan ünlü oyuncu, "Öyle bir şey yok!" açıklamasını yaptı. Muhabirlere "Sizi çok seviyorum" diyen Ayça Ayşin Turan, aracına binip oradan ayrıldı.