Murat Dalkılıç, yeni sevgilisi Çağla Boz ile görüntülendi

Hande Erçel ile ayrıldıktan sonra yine bir oyuncu olan Sitare Akbaş ile yeni bir aşka yelken açan ve her fırsatta ilişkilerinin çok iyi gittiğini söyleyen Murat Dalkılıç'ın, ilişkisini sessiz sedasız noktaladığı ortaya çıktı. Ayrılık sonrası adı Çağla Boz ile anılan şarkıcı, önceki gün yeni sevgilisiyle bir mekanda sabahın ilk ışıklarına kadar eğlendi. Boz ve Dalkılıç, birlikte görüntülenmemek için büyük uğraş verdi.

Murat Dalkılıç, yeni sevgilisi Çağla Boz ile görüntülendi

Popçu Murat Dalkılıç, Hande Erçel ile yollarını ayırmasının ardından eski aşkı ile aynı dizide rol alan oyuncu Sitare Akbaş'a gönlünü kaptırmıştı. Haklarında çıkan aşk iddialarının ardından ikili, Alaçatı'da bir mekanda eğlenirken görüntülenmişlerdi. Bir süre sessizliklerini koruyan çift, sonrasında bir mekandan el ele çıkarak aşklarını herkese ilan etmişlerdi.

Birbirlerini sildiler

Bunun üzerine Hande Erçel, eski aşkı ile aşk yaşayan arkadaşı Akbaş'ı sosyal medyada takipten çıkmıştı. Sitare Akbaş ise karşı bir hamle olarak Erçel'i takip etmeyi bırakmıştı.

Artık aşklarını gizlemeyen ikiliden Murat Dalkılıç, yeni sevgilisiyle ilk kez bir pozunu takipçilerinin beğenisine sunmuş; oyuncu aşkıyla hız trenindeki anlarını Kayahan'ın "Seninle her şeye varım ben" şarkısı eşliğinde yayınlamıştı.

"Evlilik düşünmüyorum"

Geçtiğimiz aylarda sosyal medya fenomeni Sercan Yaşar'ın doğum günü partisine katılan ünlü isim; Akbaş ile ilişkisi hakkında konuşarak "Evlilik düşüncesi var mı?" sorusuna, "Şu an yok. Ben bir imzaya bağlı kalarak biriyle birlikte olmak istemiyorum. Sitare ile çok iyi giden bir ilişkimiz var. Her şey yolunda, evlilik düşünmüyorum. Sitare de böyle bir şey düşünseydi bana söylerdi diye düşünüyorum" yanıtını vermişti.

"Gayet iyiyiz"

Önceki haftalarda ise Beşiktaş'ta yer alan bir davete tek başına katılan Dalkılıç, sevgilisinin yanında olmamasıyla ilgili sorulara "Onun ayrı işleri var. Bu yüzden genelde çoğu davete tek tek gidiyoruz. Sıkıntı yok, gayet iyiyiz" cevabını vermişti.

Yeni sevgilisiyle eğlendi

Milliyet’ten Hüseyin Altun’un haberine göre, tüm bunların ardından Murat Dalkılıç ile Sitare Akbaş (33), sessiz sedasız ayrıldı. Ayrılığın ardından adı oyunculuk kariyerinin başında olan Çağla Boz ile anılan ünlü popçu, önceki gece Armutlu'da bir mekanda objektiflere takıldı.

Sabahın ilk ışıklarına kadar Çağla Boz ile birlikte eğlenen 39 yaşındaki şarkıcı, yeni sevgilisiyle yan yana görüntü vermemek için çok çaba sarf etti.

Yüzünü gizledi!

Dalkılıç, sevgilisi Çağla Boz'u kendi arabası ile gönderirken kendisi mekanın arka kapısından taksi ile çıktı. Dalkılıç'ın arabasına binen yeni sevgilisi Çağla Boz, basın mensupları kendisini çekerken yüzünü gizledi.

Murat Dalkılıç, yeni sevgilisi Çağla Boz ile görüntülendi