Murat Yıldırım-İman Elbani çiftinden Aziz dizisi set kareleri geldi

Show TV'nin Cuma akşamlarına damgasını vuran, yapımını O3 Medya'nın, yapımcılığını Saner Ayar'ın üstlendiği, başrollerini Murat Yıldırım, Damla Sönmez, Simay Barlas, Ahmet Mümtaz Taylan, Murat Güven Akpınar ve Fırat Tanış'ın paylaştığı dizisi Aziz'in ekrana gelecek 7. bölümünde heyecan dolu bir ilk yaşanacak. Murat Yıldırım ve eşi İman Elbani Yıldırım, ilk kez Aziz için birlikte kamera karşısına geçti.

Murat Yıldırım-İman Elbani çiftinden Aziz dizisi set kareleri geldi

İmane Elbani’nin Mısır Prensesi Fevziye rolü ile diziye dahil olduğu bölümden renkli anlar basınla paylaşıldı. İmane Elbani duru güzelliği ile dikkat çekerken sahnelerde ona en büyük destek eşi Murat Yıldırım’dan geldi. Eşi ile senaryoyu birlikte çalışan Yıldırım, Türkçe replikler konusunda da İmane’a yardımcı oldu. Beğenilen çiftin ilk set heyecanı objektiflere de yansıdı.

Şimdi tüm nefesler yeni bölümde yaşanacak gelişmeler için tutuldu. Efnan’ı cesaretlendiren ve davete hazırlayan Mısır Prensesi Fevziye’nin bu çabaları karşılığını bulacak mı? İlk kez makyaj yapıp tuvalet giyen Efnan bu kez Aziz’in gönlünü çalabilecek mi?

Güçlü isimleri ve etkileyici hikayesi ile Aziz her Cuma saat 20.00’de Show TV’de.