Nalan filmi, bu hafta sonu vizyona giriyor

Açelya Topaloğlu ve Sergen Deveci'nin başrolünde yer aldığı komedi filmi Nalan, hafta sonunda gösterime giriyor.

Youtube Kanalı
Youtube Kanalı
Abone Ol
Nalan filmi, bu hafta sonu vizyona giriyor

Ünlü bir sabah programı sunucusu olan Nalan'a, bir anda sorulan her soruya düşündüğünün tersine cevaplar vermesi garipliğinin musallat olması sonucu gelişen olayları konu edinen komedi filminin yönetmen koltuğunda Fatih Mutlu oturuyor.

Açelya Topaloğlu'nun Nalan'a, Sergen Deveci'nin ise rapçi Talat karakterine hayat verdiği filmde, ikiliye Berna Koraltürk, Bülent Alkış, Bahtiyar Engin, Birsen Dürülü gibi isimler eşlik ediyor. Nalan, 7 Ocak'tan itibaren sinemalarda seyirciyle buluşacak.

Sabah programlarının reyting rekortmeni sunucusu Nalan Kazak, bir kaza sonrası 2 yıl ara verdiği programına yeniden başlayacaktır.

Bu ilk programa, Nalan’ın eski sevgilisi rapçi Talat da katılmaktadır. Fakat canlı yayın başladıktan kısa bir süre sonra Nalan’da büyük bir gariplik belirir: Başarılı sunucu, soru sorulduğunda farkında olmadan düşündüğünün tersini söyleyen biri oluverir. Açken “tok”, mutluyken “üzgün” olduğunu anlatır... Övmek istediği birine hakaret eder, öfkelendiği zaman ağzından hoş sözler dökülür…

Canlı yayında yaşanan bu krizden sonra kanaldan kovulan ve halk nazarında itibarı sıfırlanan Nalan; içinde bulunduğu tuhaf durumdan kurtulmak için Talat’ın yanı sıra, ekip arkadaşları yönetmen Ece, doktor Dündar, din alimi İsa, aşçı Meral, YouTuber Sarper ve oyuncu Filiz’in desteğine ihtiyaç duyacaktır.