Nesrin Cavadzade ile Gökhan Alkan'ın ayrılık sebebi ortaya çıktı

'Yasak Elma' adlı dizinin setinde tanışıp aşk yaşamaya başlayan Nesrin Cavadzade (40) ile Gökhan Alkan (36), evlilik hazırlıkları yaparken ani bir kararla iki yıllık ilişkilerini bitirmişti. Beraberliklerini noktaladıktan sonra konuyla ilgili bir sessizliklerini koruyan oyuncu çiftin ayrılık sebebi ortaya çıktı.

Nesrin Cavadzade ile Gökhan Alkan'ın ayrılık sebebi ortaya çıktı

Geçtiğimiz sezon Show TV'de yayınlanan 'Üç Kuruş' adlı dizide boy gösteren Nesrin Cavadzade, kendisi gibi oyuncu Gökhan Alkan ile 'Yasak Elma' setinde tanışıp aşk yaşamaya başlamıştı. Evlilik hazırlığı yapan ünlü isim, 8 Aralık tarihinde doğan sevgilisi için organize ettiği kutlamadan kareleri takipçilerinin beğenisine sunmuştu.

"İyi ki doğdun aşk"

Partide Alkan takım elbisesi ve papyonuyla dikkat çekerken Cavadzade'nin ışıltılı beyaz elbisesi çok beğenilmişti. Oyuncu çiftin kıyafet seçimleri hayranları tarafından "Nikah öncesi prova gibi" yorumları yapılmıştı. Cavadzade, Alkan'ı etiketlediği Instagram paylaşımına, "Happy birthday love (İyi ki doğdun aşk)" notunu düşmüştü.

Yakışıklı oyuncunun pastasındaki "Sensin" yazılı not da dikkatlerden kaçmamıştı. Çiftin aşk dolu karelerine 500 binden fazla beğeni ve çok sayıda yorum gelmişti.

"Kısmet bu işler"

Geçtiğimiz aylarda Bebek'te görüntülenen Cavadzade, nişanlısı Gökhan Alkan ile nikah masasına ne zaman oturmayı planladığı sorusuna "Annem bu kadar sormuyor ne zaman evleneceğimi, annemden daha çok soruyorsunuz. Kısmet bu işler, bakalım. Kafamızda herhangi bir tarih yok, olsa söylerim" yanıtını vererek sitem etmişti.

Aşk bitti

Aşklarını gözlerden uzak yaşamaya devam eden çiftten birkaç ay önce kötü haber gelmişti. Birlikteliklerini noktalayan çiftten yakışıklı oyuncu, Cavadzade'yi sosyal medyada takip etmeyi bırakmıştı. Alkan, ayrıca nişanlısıyla birlikte olan fotoğraflarını da kaldırmıştı. Nesrin Cevadzade'nin ise eski nişanlısını bir ay sonra takipten çıkması dikkat çekmişti.

Nesrin'in gökhan sessizliği

Birkaç hafta önce Gökhan Alkan’la evliliğinin kıyısından dönen Nesrin Cavadzade, Etiler’de objektiflere yansımıştı. Sosyal medyada fanlarının eski nişanlısı ile barışmaları için yoğun mesai harcadığı hatırlatılan güzel oyuncu, "Tekrar bir araya gelir misiniz?" sorusuna, sessiz kalmayı tercih etmişti. Hızla aracına yönelen güzel oyuncu, Gökhan Alkan’la ilgili soruları duymazdan geldi ve aracına binerek uzaklaşmıştı.

"İlişkimizde huzur kalmadı"

Milliyet’ten Umut Ünver’in haberine göre, tüm bunların ardından oyuncu çiftin ayrılık sebebi ortaya çıktı. Çiftin, kafa yapıları farklı olduğu için ayrıldıkları iddia edildi. Hayata bakış açıları yüzünden son dönemde sık sık tartıştıkları konuşulan Cavadzade ve Alkan’ın yakın çevresine, “İlişkimiz de huzur kalmadı” diyerek, aşklarını bitirdikleri söyleniyor.