Oğuzhan Koç, Demet Özdemir için 1.5 milyon TL'lik teklifi geri çevirdi

Yaklaşık 4 ay önce nikah masasına oturan ve mutlu evlilikleri devam eden Demet Özdemir-Oğuzhan Koç çiftinden ünlü şarkıcı, yılbaşı gecesinde sahne almak için KKTC ve Azerbaycan'dan gelen 1.5 milyon TL'lik teklifi reddettiği haberleriyle gündeme geldi. Koç'un, dudak uçuklatan bu rakamı yılbaşını Özdemir ile birlikte geçirmek istediği için geri çevirdiği ortaya çıktı.

PAYLAŞ
TAKİP ET Google News ile Takip Et
Magazin Mahallesi - Mehmet Şahincileroğlu

28 Ağustos'ta İstanbul'da aileleri ve yakın dostlarının katıldığı görkemli bir törenle dünyaevine giren Demet Özdemir ile Oğuzhan Koç çifti, geçtiğimiz günlerde akşam Salt Kuruçeşme adlı mekandan çıkarken objektiflere takılmıştı. Basın mensuplarına poz veren ikili ardından kendilerine yöneltilen soruları yanıtlamıştı.

Yeni projeleri hakkında konuşan Özdemir, “Engin Akyürek ile olan dizi projem yakında sete çıkacak. Dijitale yaptığımız dizinin de ikinci sezon onayını aldık. Yakında onun da çekimlerine başlayacağız” demişti.

"Klibi Demet'e izlettim"

Koç ise, “Cuma günü yeni şarkım çıkıyor. Klibini izledik burada da. Demet’e izlettim” şeklinde konuşmuştu. Muhabirlerin, “Demet Hanım’ın onayına göre mi klibi yayınlayacaktınız peki?” sorusuna Koç; “Hanımın onayını aldım” yanıtını vermişti.

"Güzel başlangıçlar yaptık"

Yılbaşı planlarından da bahseden ikili, “İkimizin de işleri çok yoğun. Bu yüzden bu yılbaşını birbirimize ayırdık. Nereye gideceğimiz belli değil daha. Zaten burada olursak sizinle karşılaşacağız” açıklamasını yapmıştı.

"Klibi demet'e izlettim"

Koç ise “Cuma günü yeni şarkım çıkıyor. Klibini izledik burada da. Demet’e izlettim” şeklinde konuşmuştu. Muhabirlerin, “Demet Hanım’ın onayına göre mi klibi yayınlayacaktınız peki?” sorusuna Koç; “Hanımın onayını aldım” yanıtını vermişti.

"GÜzel başlangıçlar yaptık"

Yılbaşı planlarından da bahseden ikili, “İkimizin de işleri çok yoğun. Bu yüzden bu yılbaşını birbirimize ayırdık. Nereye gideceğimiz belli değil daha. Zaten burada olursak sizinle karşılaşacağız” açıklamasını yapmıştı.

Bu paylaşım sonrasında sosyal medyada "Demet hamile mi?" yorumları yapılmış; ancak güzel oyuncu, hakkında çıkan hamilelik iddiasını jest hızıyla yanıtlamıştı. Özdemir, Instagram hesabından, “En sevdiğim İzel şarkısıdır ama henüz değil” açıklamasını yaparak, hamilelik iddialarını yalanlamıştı.

Eşinin yanında olmak istedi

Milliyet’ten Mesut Yılmaz’ın haberine göre, tüm bunların ardından Oğuzhan Koç'un, yılbaşı gecesinde sahne almak için KKTC ve Azerbaycan’dan gelen 1.5 milyon TL’lik teklifi eşi Demet Özdemir için geri çevirdiği ortaya çıktı.

Şarkıcı, 4 Ocak’ta yeni projesi için sete çıkacak oyuncu eşiyle yoğunluk nedeniyle daha az görüşeceklerini düşünerek, sahneye çıkmak yerine; Özdemir'in yanında olmak istedi.

Koç, dört günlük Avrupa tatili organize ederek, 2023’e Demet Özdemir’le yurt dışında “Merhaba” diyecek. Çift, seyahatleri boyunca üç ülke gezerek, mini bir Avrupa turu yapmış olacak. Hollanda ve İtalya’yı tercih eden ikilinin, üçüncü rotası ise ilerleyen günlerde belli olacak.

HABERİ PAYLAŞ:
BUNLARA DA BAKIN