Oyuncu Bülent Şakrak'ı kahreden ölüm

2015 yılında nikah masasına oturduğu meslektaşı Ceyda Düvenci ile mutlu bir evlilik sürdüren ve bu evlilikten Okan Ali Şakrak adında bir oğlu olan 44 yaşındaki Bülent Şakrak, anne acısıyla sarsıldı. Ünlü oyuncunun annesi Meral Şakrak hayata gözlerini yumdu.

Oyuncu Bülent Şakrak'ı kahreden ölüm

Son olarak Star TV’de ekrana gelen 'Sefirin Kızı' adlı dizide rol alan ve şimdilerde Taner Ölmez ve Erkan Kolçak Köstendil'le birlikte rol aldığı 'Yaratılan' adlı dijital diziyle sevenlerinin karşısına çıkmaya hazırlanan oyuncu Bülent Şakrak, acı haberle yıkıldı.

Ünlü oyuncunun bir süredir Alzheimer hastası olan annesi Meral Şakrak, bugün öğle saatlerinde hayata gözlerini yumdu. Meral Şakrak’ın ölüm nedenine ilişkin henüz bir açıklama gelmedi.

Haber

Ceyda Düvenci de sosyal medya hesabından yaptığı paylaşıma şu notu düştü:

“Canım Meral annem… Bugün veda ettin bize… Ama hep yuvamızın babaannesi olarak kalacaksın… Gülen yüzün, sözlerin, tatlı huysuz hallerin hep bizimle… Sevgilimin hayatıma kattığı en güzel kıymetsin sen… “Canım erik, seni çok seviyorum…” Annemizi yarın 24/02/2022 Marmara İlahiyat Fakültesi Camii’nde 12.00’de kılınacak cenaze namazının ardından Ümraniye Hekimbaşı Mezarlığı’na defnediyoruz.”

Haber