Oyuncu Denise Richards, OnlyFans hesabı açtı! Ayda 47 milyon TL kazanıyor!

Bir döneme damga vuran ünlü oyuncu Denise Richards, abone bazlı içerik platformu OnlyFans'e katıldıktan sonra kazancıyla dudak uçuklattı.

Oyuncu Denise Richards, OnlyFans hesabı açtı! Ayda 47 milyon TL kazanıyor!

Hollywood’da yer aldığı yapımlarla bir döneme damga vuran fakat daha sonra başarısız ilişkileriyle gündeme gelen Denise Richards, OnlyFans isimli platform sayesinde paraya para demiyor…

Denise Richards ve Aaron Feipers’e yakın kaynaklar, çiftin OnlyFans üzerinden ayda 2 milyon dolardan (yaklaşık 47 milyon TL) fazla para kazandığını duyurdu.

ABD medyasında yer alan haberlerde Richards’ın OnlyFans platformunun en çok kazanan isimlerinden biri olduğu belirtilirken, eşi Feipers’ın da kendisine yardım ettiği aktarıldı.

Richards’ın yakınlarına Feipers’ten yardım aldığını ve eşinin kendisine fikir verdiğini söylediği öğrenildi. Richards’ın, “Çünkü o da bir erkek ve erkeklerin ne isteyeceğini biliyor” dediği belirtildi.

Birkaç ay önce platforma üye olan Richards’ın oradan gelen olumsuz yorum ve eleştirileri umursamadığı belirtirken kazancının da hızla arttığına dikkat çekildi.

Richards’a yakın kaynaklar, “Richards, çok riskli fotoğraflar paylaşmıyor. Fakat 100 bin abonesi var ve ayda 2 milyon dolar kazanıyor” yorumunu yaptı.

Denise Richards’ın ünlü oyuncu Charlie Sheen’den olan kızları Sammi Sheen de 18 yaşını doldurduktan sonra platforma üye olmuştu. Sheen’in de “hiçbir şey yapmadan” ayda 80 bin dolar kazandığı öğrenildi. (Sözcü)