Oyuncu Hazal Subaşı'nın dövmesinin sırrı ortaya çıktı

L'Officiel Türkiye dergisi 10'uncu yaşını özel bir etkinlikle kutladı. Kutlamaya Neslihan Atagül, Kadir Doğulu, Ece Sükan, Alp Navruz, Feyyaz Şerifoğlu, Ekin Mert Daymaz, Özgecan Gürel, Seda Bakan, Derya Uluğ, Gonca Vuslateri, Ege Kökenli, Esra Bilgiç ve Didem Soydan gibi pek çok ünlü katıldı. Güzel oyuncu Hazal Subaşı, basın mensuplarının sorularını yanıtladı.

Oyuncu Hazal Subaşı'nın dövmesinin sırrı ortaya çıktı

Yeni projesinden bahseden Hazal Subaşı, "Rol aldığım yeni diziye bir hafta kaldı, onunla ilgileniyorum. Çok güzel bir proje oldu. Herkes çok sevdi projeyi. 1.5 sene oldu, hepimiz çok heyecanlıyız. Bir roman uyarlaması. Birebir aynı değil ama biz onu biraz daha macera haline yansıttık" dedi.

Oyuncu Hazal Subaşı'nın dövmesinin sırrı ortaya çıktı

"Panik oluyorum"

Muhabirlerin “Hazal Hanım katılmış olduğunuz bir programda korkularınızdan bahsettiniz. Karanlık korkusu hakkında neler söylemek istersiniz?" sorusuna ünlü oyuncu, "Normal bir karanlık değil tabii ki ama zifiri karanlık ve hiç ışık görmemek bana korku veriyor. Çocukluğumda gördüğüm bir rüyadan dolayı. Şalterler atıyor, ben elektrik gitti sanıyorum. O yaşlarda beni etkileyen bir olaydı, hâlâ da devam ediyor. Panik oluyorum ama yalnız yaşamak beni etkilemiyor" yanıtını verdi.

"Doğru kararlar mutluluk getirir"

Dövmesi dikkat çeken Hazal Subaşı, “Dövmemin anlamı ‘Doğru kararlar mutluluk getirir. Gençken yaptırdım, çok iddialı bir cümle. Çünkü 16 yaşındaydım, hiç yanlış kararlar yapmayayım diye yaptırdım” ifadelerini kullandı. (Milliyet)

Oyuncu Hazal Subaşı'nın dövmesinin sırrı ortaya çıktı