Oyuncu İrem Sak, basketbolcu Furkan Korkmaz aşkını itiraf etti

Nişantaşı City'de objektiflere takılan İrem Sak, gazetecilerin sorularını cevapladı. 35 yaşındaki oyuncu, dört ay önce birlikte görüntülenmelerine rağmen ilişkiyi yalanladığı, kendisinden 11 yaş küçük basketbolcu Furkan Korkmaz ile aşk yaşadığını bu kez itiraf etti. İrem Sak'ın, daha önceki açıklaması hakkında 'Siz de inandınız mı?' sözleri dikkat çekti. İşte detaylar...

Oyuncu İrem Sak, basketbolcu Furkan Korkmaz aşkını itiraf etti

İrem Sak, ulusal kanala iş yapmanın şartının bütçeye bağlı olduğunu belirterek, "Artık bütçeye bakar o iş, o kadar uzun süre çalışmanın bir karşılığı olmalı. Öyle motive oluyoruz zaten başka türlü haftanın altı günü o karavanlar öyle çekilmez" dedi.

"Eşitsizliğin herkes farkında"

Setlerde kadın ve erkek oyuncuların eşit ücret almamasının kendisini rahatsız ettiğini vurgulayan oyuncu, "Ücretin düşüp düşmediğine takılmıyorum ama kadın-erkek ücretinin eşit olmamasına takılıyorum" şeklinde konuştu.

İrem Sak, "Ücretini artıran da var bu dönemde, 'sırf bir yerde olayım' diye düşüren de var. Genel olarak bir eşitsizlik var kadın-erkek olarak. Bu eşitsizliğin herkes farkında. Dünya genelinde olan bir durum bu. Aşılacak o kadar çok şey var ki buna sıra gelir mi bilmiyorum açıkçası. Bu konuda daha bilinçli olunması gerekiyor" ifadelerini kullandı.

"Story attığımda elim ayağım titriyor"

Ünlü oyuncu, sosyal medyadan kendini tamamen çektiğini söyledi: Kendimi sosyal medyadan geri çektim. En son ne zaman paylaşım yaptım hatırlamıyorum. Çünkü rahat, istediğim gibi atamıyorum. O yüzden atmamak daha iyi!

Sak, "Bir şey paylaştığımda başka yerlere çekiliyor. 'Buraya mı çekilecek, şuraya mı şekilecek?' diye düşünmekten ben olamıyorum. O yüzden hiç olmasın daha iyi. Beni yordular. Benimkisi detoks değil, benimkisi emeklilik" yorumunda bulundu.

İrem Sak, "Vallahi bir story attığımda elim ayağım titriyor artık. Artık resmen emekli oldum, atamıyorum artık. Yaklaşık bir sene önce Twitter'ı kapattım. Böyle daha rahat. Kendi hayatımı yaşıyorum. Influencer olmadığımız için, sürekli beslemem gereken bir kitlem de olmadığı için böyle daha iyi" dedi.

"Evet, hayatımda biri var"

Özel hayatını hakkında da açıklamalarda bulunan 35 yaşındaki güzel, 11 yaş küçük basketbolcu Furkan Korkmaz ile aşk yaşadığını ilk kez itiraf etti. Sak, "Hayatınızda biri var mı?" sorusunu "Evet, hayatımda biri var. En son duyduğunuz şey doğruydu" şeklinde cevapladı.

Daha önce Furkan Korkmaz birlikte görüntülenen oyuncu, o dönem bu ilişkiyi yalanladığının hatırlatılması üzerine, "Siz de inandınız mı?" şeklinde karşılık verdi.

Haber

"Siz nereden çıktınız?"

İkili, Eylül 2021'de Yeniköy'de bulunan bir kebapçı girişinde objektiflere yakalanmıştı. Bir anda basın mensuplarını karşısında gören İrem Sak, ne yapacağını şaşırmış, "Aman, siz nereden çıktınız?" demişti.

Sevgilisinin arkasından koşar adım mekana giren Furkan Korkmaz, soruları yanıtsız bırakmıştı. Oyuncunun menajeri ise hemen gazetecileri arayarak, "Onlar sadece iki yakın arkadaş. Aralarında 11 yaş var" sözleriyle aşkı yalanlamıştı.              

"Sadece arkadaşız"

Birkaç gün sonra Etiler'de görüntülenen Sak, aşk dedikodularıyla ilgili olarak, sanat camiasının klişe cevaplarından birini vermişti: Yemek yedik beraber sadece, arkadaşız.