Sadakatsiz'de Asya'yı yıkan Aras gerçeği ortaya çıktı

Sadakatsiz dizisi ekrana verdiği 2 haftalık aranın ardından 46. son bölümüyle seyirciyle buluştu. Başrollerini Cansu Dere, Caner Cindoruk, Melis Sezen ve Berkay Ateş'in paylaştığı Sadakatsiz'in son bölümünde, Asya'nın evini izlediğini öğrenen Aras çılgına döndü. Öfke patlaması yaşayan Aras, soluğu Volkan'ın evinde aldı. Aras, kimsenin bilmediği bir yönüyle herkesi tanıştırdı. Volkan ve Derin ise Aras'ı durduramadı. Aras'ın o hallerini gören Asya ise dondu kaldı.

Sadakatsiz'de Asya'yı yıkan Aras gerçeği ortaya çıktı

Cansu Dere, Caner Cindoruk, Melis Sezen, Yeliz Kuvancı, Özge Özder, Gözde Seda Altuner, Burak Sergen, Tarık Emir Tekin, Berkay Ateş ve Alp Akar'ın başrollerde oynadığı Sadakatsiz, 46. bölümüyle 19 Ocak Çarşamba akşamı Kanal D'de seyirci karşısına çıktı. Sadakatsiz'in yeni bölümünde Ali’nin geçirdiği kaza, Asya ve Volkan’ın birbirlerine kenetlenmelerine neden oldu. Ancak bu durum Aras’ın daha önce görülmeyen bir tarafını ortaya çıkardı. Aras'ın öfkesi herkesi şaşırttı.

Haber

Derin, Aras'ı dolduruşa getirdi

Derin, Volkan ve Asya arasındaki yakınlaşmalar karşısında duramadı ve Aras'ı doldurmaya başladı. Volkan'ın Ali için Asya'nın evinde kalacağını Aras'a söyleyerek bu duruma tepkisiz kalmaması gerektiğini ifade etti. Aras, Derin'in söyledikleriyle allak bullak oldu.

Haber

Asya, Volkan'ın onun evini izlediğinden şüphelenince ve ona bir oyun oynadı. Volkan'ı denemek için bir telefon konuşması yapan Asya, onun tavırlarından sonra izlendiğinden emin oldu ve bu durumu Aras'la paylaştı.

Haber

Aras ise Volkan'ın evini alarak Asya'nın başındaki dertten kurtulmasını istedi. Bu yüzden de Volkan'ın satılığa çıkardığı evi satın alma kararı aldı.

Haber

Aras öfke patlaması yaşadı

Aras sonunda öfke patlaması yaşadı. Olanlar karşısında sinirleri iyice yıpranan Aras, soluğu Volkan'ın kapısında aldı. Asya'nın evini izlediğini de duyunca hepten deliren Aras, kimsenin bilmediği bir yönüyle herkesi tanıştırdı.

Haber