Seray Sever'in acı günü

Oyuncu ve sunucu Seray Sever'in 74 yaşındaki babası Tamer Sever, koronavirüs nedeniyle hayatını kaybetti.

PAYLAŞ
TAKİP ET Google News ile Takip Et
Magazin Mahallesi - Mehmet Şahincileroğlu

İkiz bebeklerine hamile olan Seray Sever’den üzücü bir haber geldi. Ünlü oyuncu ve sunucunun 74 yaşındaki babası Tamer Sever, korona virüse yenik düştü. Bir süredir hastanede entübe olarak yaşam mücadelesi veren babasının ölüm haberini alan Seray Sever bu acı haberle yıkıldı.

Tamer Sever’in yarın Bodrum’da son yolculuğuna uğurlanacağı öğrenildi.

Babası için dua istemişti

Hamilelik sürecini evde dinlenerek geçiren Seray Sever, doğum günü paylaşımında babasının da uzun zamandır hasta olduğunu belirtmişti.

49 yaşına basan Seray Sever, yaptığı paylaşımın altına şu notu düşmüştü:

"Bugün 27 Şubat… Doğum günüm ilk defa mübarek Miraç Kandili'ne denk geldi. Tüm dualarım şu an hastanede entübe olarak sağlık mücadelesi veren canım babamın eskisinden de sağlıklı olarak aramıza dönmesi ve 74 yaşında heyecanla beklediği torun sevgisini yaşaması için.

Rabbim sen her şeye kadirsin. Ol dersin olur. Lütfunla, kolaylıkla, sağlıkla, hayırlısıyla bebeklerimizi kucağımıza almayı nasip et. Canım babamı bize ve torunlarına bağışla. Dileğim bu mübarek günde tüm hastalara şifa, dertlilere deva, dualarımızın kabulü yüce katında. İstanbul’da ev istirahatinde olduğum için ve mevcut durumlardan dolayı ev halimizle pastamızı kestik."

Haber

HABERİ PAYLAŞ:
BUNLARA DA BAKIN