Sinem Kobal ile Kenan İmirzalıoğlu'nun kızları Lalin büyüdü

2017 yılında rol aldığı 'Yüz Yüzü' dizisinden sonra herhangi bir projede yer almayan Sinem Kobal, önceki gün büyük kızı ile Ulus'taydı. Annesinin kucağında objektiflere yansıyan Lalin'in keyfi yerindeydi. Fit hali dikkat çeken iki çocuk annesi Kobal'a, eşi Kenan İmirzalıoğlu'nun 'Sinem'e 4'üncü buluşmamızda aşık oldum' açıklaması soruldu.

Sinem Kobal ile Kenan İmirzalıoğlu'nun kızları Lalin büyüdü

Kenan İmirzalıoğlu ile Sinem Kobal, 2016'da Ayvalık Cunda Adası'nda gerçekleşen düğün ile hayatlarını birleştirmişti. 2020'da Lalin'in doğumuyla ilk kez anne ve baba olma mutluluğunu yaşayan çift, Mayıs 2022'de ikinci kızları Leyla'yı kucaklarına almıştı.

Özel hayatlarını gözlerden uzak yaşamayı tercih eden ikiliden İmirzalıoğlu, geçtiğimiz günlerde katıldığı programda, kendisinden 13 yaş küçük Sinem Kobal ile evliliğini anlatmıştı.

"Benim aşkım ilk görüşte değildi"

1997 yılında düzenlenen Best Model yarışmasında birinci olduktan sonra oyunculuk kariyerine adım atan ünlü isim, “Aşka inanır mısın” sorusuna dikkat çeken bir cevap vermişti:

“Aşka inananlardandım. Fakat ‘Artık herhalde aşk, kavak yellerinin esmeye başladığı zamanlarda olan bir şey’ diye düşünmeye başlamıştım ki bir aşk evliliği yaptım. 40’ımdan sonra tekrar aşkla karşılaşır mıydım, hiç emin değildim. Hayatta ufkunu çok dar tutmamak lazımmış. Hayatın ne vereceği belli olmuyor. Sinem’i öncesinde de tanırdım. Benim aşkım ilk görüşte değildi, dördüncü buluşmamızdaki sohbetimizde, o esnada, ruhtan bir çarpmaydı. ‘Bir dakika ne oluyor bana, burada başka bir şey var’ oldum. Aşk çoğaltan, şaşırtan, üreten, çok daha duygusallaştıran, çok daha güçlü kılan bir şey. İnandığın bir aşkın varsa karşında hiçbir şey duramaz.”

Sinem Kobal ile Kenan İmirzalıoğlu'nun kızları Lalin büyüdü

Kızıyla görüntülendi

Milliyet'ten Umut Ünver'in haberine göre, uzun süredir ekranlardan uzak olan Sinem Kobal, önceki gün 2.5 yaşındaki kızı Lalin ile Ulus'ta objektiflere yansıdı. 35 yaşındaki güzel oyuncunun fit hali dikkat çekti.

"Lalin'in yanında konuşmak istemiyorum"

Eşinin "4’üncü buluşmamızda aşık oldum. Aşka inanlardanım. Aşk evliliği yaptım" sözleri hatırlatılan Sinem Kobal, "Lalin’in yanında konuşmak istemiyorum. Başka bir zaman ne kadar isterseniz konuşuruz” diyerek, soruları kibarca geri çevirdi.

Sinem Kobal ile Kenan İmirzalıoğlu'nun kızları Lalin büyüdü