Survivor 2023'te şaşırtan ayrılık! İşte adaya veda eden yarışmacı…

tv8 ekranlarında izleyiciyle buluşan Survivor 2023 yarışmasında aile heyecanı yaşandı! Kırmızı ve mavi takım, aileleri için ödül oyunu parkuruna çıktı. Oyun iki güne yayıldı. Perşembe akşamı ödülün hemen ardından eleme gerçekleşiyor! Peki, Survivor'da kim elendi, aile ödülünü kim kazandı?

Survivor 2023'te şaşırtan ayrılık! İşte adaya veda eden yarışmacı…

Survivor heyecanı dur durak bilmeden sürüyor. Çarşamba günü iki gün sürecek aile ödülü için ilk mücadele gerçeklemişti. Ödülün sahibi ise perşembe gecesi oynanan oyunla netleşiyor. Akabinde ise eleme konseyi oluyor. İşte, Survivor'da kazanan ve elenen isim...

Survivor aile ödülünü kim kazandı?

TV8 ekranlarında kırmızı ve mavi takımın rekabeti devam ediyor. Uzun zamandır beklenen ve özlem dolu ödül oyunu sonunda gerçekleşti! Haftalık takımlara geçilmesi ile yeni takımlar kendilerini zorlu ve gerilimin had safhada olduğu aile ödülü parkurunda buldu. Oyun iki gün yapıldı. Aile ödülünün ilk gününü kırmızılılar, en iyiler turunda kazandı.

Perşembe gün gerçekleşen ödül oyununun 1. turunu kırmızı, ikinci turunu da mavi takım kazandı. Karşılaşma en iyiler turuna kaldı. Bu aşamada iki takımda berabere tamamladı ve oyunda yeni bir tur yapıldı. ilk 5 olan takım ödülün sahibi olacaktı. Nefise'nin sayısı ile ödülün kazananı kırmızı takım oldu.

Yusuf oyun sırasında yaptığı hata sonrası gerildi ve haksızlık olduğuna dair sözler kullandı. Ardından Acun Ilıcalı, oyun alanına gelerek itiraza açıklık getirdi. ''Köprü karşı tarafa değdirilecek dendi mi?' şeklinde tek tek yarışmacılara sordu. Ilıcalı Aysu örneğini vererek 'Bir şey daha net daha nasıl anlatılır?' dedi.

''Maalesef Yusuf kaybettiğin zaman, nasıl başka bir yarışmacıya bir şeyler saydıysan, bu defa bizim ekip hedef. Çok üzücü.'' sözlerini kullandı. Açıklamanın ardından Yusuf Yıldız sergilediği tavırdan ötürü özür diledi.

Survivor'da kim elendi?

Yarışmacılar haftalık takıma geçmeden önceki süreçte mavi takımın tamamı eleme potasına girmişti. Gitme adayları şöyle oldu: Cansu, Asena, Aziz, Ertuğ ve Halil.

Adaylar arasından veda eden isim Halil İbrahim oldu.

Survivor 2023'te şaşırtan ayrılık! İşte adaya veda eden yarışmacı…

Vedasının açıklanmasının sonrasında Halil, ''Ben buraya gelemden önce sosyal medayan bir post paylaştım, şunu dedim, ''En iyi hikayelerde, ya kahraman yolculuğa çıkar ya da köye bir yabancı gelir'' dedim. Ben bir yolculuğa çıktım ama yol çok meşakkatliydi, yorucuydu. Ama inanır mısın ağabey yol çok güzeldi, çok heyecanlıydı. Herkese çok teşekkür ediyorum, çok insan kazandım burada.'' sözlerini kullandı.