Acun Ilıcalı açıkladı! Survivor'da 'yokluk adası' dönemi başlıyor!

Survivor All Star'da birleşme partisinin ardından Acun Ilıcalı, ada konseyinde 'yokluk adası' uygulamasını açıkladı. Survivor'da eleme adaylarının gönderildiği 'sürgün adası' yerine artık, elemeye kalan yarışmacılar tek başına 'yokluk adası'na gidecek ve 24 saat geçirecek. Ilıcalı, 'Kimseyle iletişim kurmayacaksınız, barınak yok, teknik ekip yok, bir avuç pirinç ve bir battaniyeniz olacak' dedi. Ilıcalı'nın Survivor'da yokluk adası uygulaması ise yarışmacıları korkuttu.

PAYLAŞ
TAKİP ET Google News ile Takip Et
Magazin Mahallesi - Mehmet Şahincileroğlu

Survivor'da bu sene ilk defa uygulanan sürgün adasından sonra şimdi de yokluk adası başladı. Acun Ilıcalı yarışmacıların gözünü korkutan yeni uygulamalarını ada konseyinde açıkladı. Buna göre Survivor'da elemeye kalan yarışmacılar, tek başlarına yokluk adasına gidecek ve 24 saat yalnız kalacak.

"Gideceğiniz yer yokluk adası"

Survivor yokluk konseyini açıklayan Acun Ilıcalı şu ifadeleri kullandı:

"Bu haftadan itibaren dokunulmazlık sayısı 4 olacak. 4 adayla haftayı geçireceğiz. Performans birincisi aday belirlemeyecek. Bu haftadan itibaren aday olan isimler yine bir yolculuk yapacak. Gideceğiniz yerin adı yokluk adası.

Sadece bir battaniye ve siz olacaksınız

Bu seferki adada 24 saat kalacaksınız. Tek başınıza olacaksınız, başka kimse olmayacak. Teknik ekipten hiç kimse olmayacak. Eviniz de olmayacak. Sadece bir battaniye ve siz, küçük bir tahta parçası, başka kimse yok. Tek şey güvenlik kamerası olacak. Röportaj vermeden kimseyle iletişim kurmadan 24 saat geçireceksiniz. Bir avuç pirinç ve limitsiz suyunuz olacak. 24 saatten sonra buraya geliyorsunuz, sonra diğer aday gidecek.

24 saat üstü açık bir yerde yaşayacaksınız

Günün belli kısımlarında güvenlik kamerasına konuşacaksınız. Sağlık problemi olmadığı sürece kimse gelmeyecek. 24 saat üstü açık bir yerde yaşayacaksınız. Yakında bir yerde sağlık ekibimiz olacak, sizi izliyor olacağız yani herhangi bir tehlike yok."

Survivor'da 'yokluk adası' dönemi başlıyor! Acun Ilıcalı açıkladı! 'Yokluk adasında tek başınıza 24 saat kalacaksınız'

HABERİ PAYLAŞ:
BUNLARA DA BAKIN