Tolga Karaçelik'in yeni filmi The Shallow Tale'ın çekimleri başladı

Gişe Memuru, Sarmaşık ve Kelebekler filmleri yazıp yöneten Tolga Karaçelik, İngilizce çekilecek olan ilk filmi The Shallow Tale'in çekimlerine başladı. New York'ta sete başlanılan filmin oyuncu kadrosunda Steve Buscemi, Britt Lower ve John Magaro gibi ABD'li oyuncular yer alıyor.

Tolga Karaçelik'in yeni filmi The Shallow Tale'ın çekimleri başladı

Gişe Memuru, Sarmaşık gibi filmlere imza atan son filmi Kelebekler ile Sundance Film Festivali 2018’de Dünya Sineması Büyük Ödülü’nü kazanan Tolga Karaçelik'in dördüncü filmi Bir Seri Katil Hakkında Yazmaya Karar Veren Bir Yazarın Sığ Hikâyesi (The Shallow Tale of a Writer Who Decided To Write About A Serial Killer) çekimleri New York'ta başladı.

Cinegryphon Entertainment çatısı altında birçok önemli ismin yapımcı olarak yer alacağı filmin başrollerini Filmin başrollerini Rezarvuar Köpekleri (Reservoir Dogs), Fargo, Büyük Lebowski (The Big Lebowski), Stalin’in Ölümü (The Death of Stalin), The Sopranos, 30 Rock gibi yapımlarla tanınan Golden Globe ödüllü Steve Buscemi; Severance dizisiyle gündemde olan Britt Lower ile son olarak Sundance ve Berlin film festivallerinde ses getiren Past Lives’da rol alan John Magaro üstleniyor.

Kara komedi olarak sunulan The Shallow Tale'in hikâyesi genel hatlarıyla, bir boşanmanın ortasında bocalayan bir yazarla ona gündüzleri evliliği, geceleri ise yeni kitabında kaleme aldığı cinayetler için danışmanlık yapan emekli bir seri katilin arkadaşlığını konu alıyor.

ABD New York'ta çekimleri başlayan filmin gösterim tarihi ve oyuncu kadrosunun tamamına dair detaylar henüz verilmedi. (Box Office Türkiye)