Yasemin Allen ve Tolga Güleç ayrıldı mı?

Yaklaşık 6 aydır aşk yaşayan oyuncu Yasemin Allen ve Tolga Güleç'in, birlikteliklerini sonlandırdığı ileri sürüldü. İkilinin, birbirlerini sosyal medyadan silmesi 'ayrılık' dedikodularını güçlendirdi.

PAYLAŞ
TAKİP ET Google News ile Takip Et
Magazin Mahallesi - Mehmet Şahincileroğlu

Uzun yıllardır Türkiye-İngiltere arasında mekik dokuyan ve son olarak İstanbul'a yerleşen oyuncu Yasemin Allen (33), meslektaşı Tolga Güleç (40) ile yeni bir aşka yelken açmıştı. Ancak çiftten kötü haber geldi.

Allen ve Güleç'in, ilişkilerini noktaladığı ileri sürüldü. İkilinin, birbirlerini sosyal medya hesaplarından takip etmeyi bırakması 'ayrılık' iddialarını güçlendirdi.

Yasemin Allen ve Tolga Güleç, henüz konuya ilişkin bir açıklamada bulunmadı.

Yasemin Allen ve Tolga Güleç ayrıldı mı?

"Nazar değsin istemem" demişti

Yasemin Allen, Tolga Güleç ile ilişkisini "Çok yeni başladı ilişkimiz, çok mutluyuz. Dünya güzeli bir insan olduğu için nazar değsin istemem." sözleriyle ilan etmişti.

Bodrum'a gitmişlerdi

Öte yandan Allen ve Güleç, geçtiğimiz haziran ayında birlikte Bodrum'da görüntülenmişti. Bir süre ayaküstü sohbet eden ikili, sonrasında birbirlerini öpücüklere boğmuştu. Çiftin romantik anları objektiflere böyle yansımıştı.

Yasemin Allen ve Tolga Güleç ayrıldı mı?

"Seni sevmek ne muhteşem bir şey!"

İkilinin daha önce de ayrıldığı ileri sürülmüştü. Çiftin fikir ayrılıkları yaşadıkları iddia edilmişti. Aşıklar söylentileri paylaştıkları fotoğrafla yalanlamıştı.

Yasemin Allen, sevgilisiyle verdiği bu pozu sosyal medya hesabından, "Seni sevmek ne muhteşem bir şey!" notuyla paylaşmıştı.

Yasemin Allen ve Tolga Güleç ayrıldı mı?

HABERİ PAYLAŞ:
BUNLARA DA BAKIN