Yazarların grevi, Jennifer Lopez'i de vurdu! Filminin çekimleri ertelendi!

Hollywood'daki yazarların grevi birbirinden iddialı ve büyük yapımları vurmaya devam ediyor. Son olarak Jennifer Lopez'in başrolünü üstlendiği Unstoppable filmi de askıya alındı.

Yazarların grevi, Jennifer Lopez'i de vurdu! Filminin çekimleri ertelendi!

15 yılın ardından Hollywood yazarları greve gitti. Grev, gösteri dünyasında yankı uyandırırken pek çok yapımı da etkiledi.

Netflix ve Marvel yapımlarından bir bir erteleme kararı gelirken bir erteleme de Jennifer Lopez’in yeni filmi “Unstoppable” için geldi.

Yapımı, eşi Ben Affleck ve Matt Damon’ın sahip olduğu prodüksiyon şirketi Artists Equity tarafından üstlenilen ve “Argo”, “Live by Night”, “Enigma” ve “Air” gibi filmlerde editör olarak görev alan William Goldenberg’in ilk yönetmenlik deneyimini yaşayacağı film, durma kararı aldı.

Filmin çekimleri iki haftadır devam ediyordu ancak Keanu Reeves ve Seth Rogen ‘ın başrolde yer aldığı ve Aziz Ansari’nin yönettiği filmin çekimlerinin grev nedeniyle durdurulmasından sonra Lopez’in filminin de çalışmalarına ara verilmesine karar verildi.

Çekimlerin grev sona erdikten sonra devam etmesi planlanıyor.

Film ise Arizona Eyaleti'nde bir ulusal şampiyonayı kazanan, tek ayakla doğmuş Güreşçi Anthony Robles’in (Jharrel Jerome canlandıracak) hikayesine dayanıyor. (Sözcü)