Yılbaşında anlattığı hikaye alıntı mı? Kadir Doğulu iddialara yanıt verdi!

Kadir Doğulu, eşi Neslihan Atagül Doğulu ile başından geçen bir olayı anlatmış, ardından bu hikâyenin sosyal medyadan alıntılandığı iddia edilmişti. Konuyla alakalı açıklamada bulunan Doğulu, 'Aslında çok konuşmak istemiyorum. Hepimiz birbirimizin aynısıyız, birbirimize benziyoruz. Bu sadece bana ait bir hikâye değil. Herkesin yaşadığı bir hikaye' dedi.

PAYLAŞ
TAKİP ET Google News ile Takip Et
Magazin Mahallesi - Mehmet Şahincileroğlu

Kadir Doğulu, yılbaşı gecesi katıldığı bir programda 2016 yılında nikah masasına oturduğu eşi Neslihan Atagül Doğulu ile yaşadığı bir olayı anlatmıştı.

"Hikâyeyi sosyal medyadan alıntıladı" iddiası

Doğulu, jüri üyeleriyle sohbeti sırasında şu ifadeleri kullanmıştı:

“Bir keresinde çok büyük bir tartışma yaşadık. Ben kapıyı vurup, çıktım. İşlerimi halledip, akşam eve geldiğimde eşim koltukta uyuyakalmıştı. Normalde onu hayatta orada yatırmaz, kucağıma alır yatağa götürürüm. O gün yapmadım çünkü kızgındım. Yatak odasına gidip, yattım. Sabah yanıma geldi. İkimiz de kızgınız. Ben 'Acaba biraz ara mı versek?' diye sordum. O da 'Tamam, verelim' dedi. Birkaç saat geçti, evde birlikte vakit geçirdik. Ben tam dışarı çıkacakken geldi ve boynumdan öptü. Sonra oturup, konuştuk. Konuşurken, 'Ben dün gece eve geldim' dedim, o da 'Fark ettim' dedi. 'Ben seni normalde yukarı götürürdüm ama götürmedim' dedim. O da, 'Beni almanı çok bekledim' dedi. Ben de, 'Çok bekledim acaba 'Aç mısın?' diye soracaksın diye' dedim. O gün bizim miladımız var. Konuşarak çok şey anlaşılabiliyor.”

Ardından Kadir Doğulu'nun söz konusu bu hikâyeyi sosyal medyadan alıntıladığı ileri sürülmüştü.

Yılbaşında anlattığı hikaye alıntı mı? Kadir Doğulu iddialara yanıt verdi!

"Hepimiz birbirimizin aynısıyız"

Habertürk'ten Volkan Özdemir'in haberine göre; Doğulu, yaşananların ardından Yeniköy'de görüntülendi. Doğulu, bir mekandan çıkarken objektiflere yansıdı.

Gündem olan anısınıa açıklık getiren Doğulu, "Aslında çok konuşmak istemiyorum. Hepimiz birbirimizin aynısıyız, benziyoruz birbirimize. Bu sadece bana ait bir hikâye değil. Herkesin yaşadığı bir hikâye... Biz hepimiz birbirimizle aynıyız. Herkes yaşıyor. Sizler de eşiniz ve kız arkadaşınız ile bu tarz olaylar yaşamıyor musunuz? Birilerinin daha yaşıyor olması anormal değil. Herkes algıda eşsiz ama yaşantı olarak bir... Şu örneği vereyim; herkes arefe günü trafiğe yakalanmayayım diye çıkmıyor, ertesi gün çıkar ve trafiğe yakalanır" ifadelerini kullandı.

"Göndermeden haberim yok"

Uraz Kaygılaroğlu da Doğulu'dan sonra çok bilinen bir hikâyeyi kendi hikâyesi gibi sosyal medya hesabından anlatmıştı. Ünlü oyuncunun bu sözleri meslektaşına gönderme olarak yorumlanmıştı.

Doğulu, basın mensuplarının bu konuyla ilgili sorularına ise, "Benim göndermeden haberim yok" yanıtını verdi.

Yılbaşında anlattığı hikaye alıntı mı? Kadir Doğulu iddialara yanıt verdi!

HABERİ PAYLAŞ:
BUNLARA DA BAKIN