Zuhal Topal'ı kahreden ölüm

Yemekteyiz ve Sofrada programları ile pek çok ilden birçok yarışmacıyı konuk eden Zuhal Topal, son 3 ayda ikinci şoku yaşadı. 6 Şubat'ta meydana gelen depremde Hataylı yarışmacı Levent Şahin'i kaybeden Zuhal Topal, bu kez eski yarışmacıları Meryem Koyuncu ve gelini Gülsen Koyuncu'yu trafik kazasında kaybetmenin şokunu yaşadı.

Zuhal Topal'ı kahreden ölüm

Hatay'da bir kamyonun kontrolünü kaybetmesi sonucu meydana gelen kazada, 12 kişi kaybetti, onlarca kişi yaralandı. Kazanın ardından hayatını kaybeden kişilerin kimlikleri belirlendi. Bu isimler arasında 3 yıl önce Zuhal Topal'ın Sofrada isimli programında yarışan isimlerden Gülsen Koyuncu ve Meryem Koyuncu'nun da yer aldığı öğrenildi.

Geliniyle birlikte yarışmaya katılmıştı

Yarışmaya geliniyle birlikte katılan Meryem Koyuncu, iddialı sözleriyle dikkat çekmişti.

Gelini, oğlu ve torunlarıyla birlikte asker konvoyu ile birlikte yolcu göndermek üzere bölgede bulunan Meryem Koyuncu, kaza anında hayatını kaybetti. Torunlarının da hayatını kaybettiği kazada, gelin Gülsen Koyuncu'nun hastaneye kaldırılarak yoğun bakıma alındı. Gülsen Koyuncu, tüm müdahalelere rağmen kurtarılamadı.

Acı haberi almasının ardından Zuhal Topal, sosyal medya hesabından şu açıklamayı yaptı:

“Ah Meryem ablacım o kadar üzgünüm ki.. Hatay çekimimizde ziyaretimize gelmişti, mekanın cennet olsun, Allah geride kalanlara sabır versin.”

Zuhal Topal'ı kahreden ölüm

Topal’ın paylaşımın ardından bir paylaşım da programın yapımcısından geldi.

Zuhal Topal'ı kahreden ölüm

Zuhal Topal'ın üç ayda ikinci kaybı

Aralık 2022'de Hatay'da gerçekleştirdiği programdaki yarışmacılardan Levent Şahin'i, 6 Şubat'ta Kahramanmaraş merkezli gerçekleşen depremde kaybeden Zuhal Topal, Meryem Koyuncu ile birlikte son üç ayda ikinci kaybını yaşamış oldu.