Fenomen Hanife Gürdal, başını neden açtı? Takipçisine verdiği yanıt olay oldu!

İzdivaç programında tanınan ve son olarak Show TV ekranlarında yayınlanan Gelin Evi'ne katılan Hanife Gürdal, takipçisinden gelen 'Programda kapalıydınız, neden açıldınız?' sorusuna yanıt verdi. Verdiği yanıtı Instagram'dan yanıtlayan Gürdal, 'Değişmeyen tek şey, değişimdir' yanıtını verdi.

PAYLAŞ
TAKİP ET Google News ile Takip Et
Magazin Mahallesi - Mehmet Şahincileroğlu

Zuhal Topal'ın evlilik programıyla tanınan fenomen gelin adayı Hanife Gürdal, her açıklamasıyla ve hareketiyle gündem olmaya devam ediyor.

Zuhal Topal'ın sunduğu evlilik programında fenomen gelin adayı olan Hanife'nin o dönem başı kapalıydı. Başını açan Hanife epey tepki almıştı ve bu olay günlerce konuşulmuştu.

Hanife, “Neden başını açtın?” sorusuna yanıt verdi

İzdivaç dönemine katıldığı dönemde başörtülü olan, daha sonra ise başını açan Hanife Gürdal takipçisinin "Programda kapalıydınız neden açıldınız ki madem açılacaktınız neden kapandınız?" sorusuna yanıt verdi.

Hanife Gürdal bu soruyu paylaşarak "Değişmeyen tek şey değişimdir. Duygu ve düşüncelerimin garantisini kendime bile veremiyorum, geçmişte istediğim çok severek yaptığım bir şeyi bugün istemeyip yapmıyor olmam tamamen insan olmamla alakalı" yanıtını verdi.

Fenomen Hanife Gürdal, başını neden açtı? Takipçisine verdiği yanıt olay oldu!

Son olarak fenomen adayı Hanife Gürdal, Show TV ekranlarında yayınlanan Gelin Evi programına katıldı.

HABERİ PAYLAŞ:
BUNLARA DA BAKIN