Kadir Doğulu'dan Neslihan Atagül'e aşk dolu sözler! 'O benim ilham kaynağım'

Şimdilerde 'Gecenin Ucunda' adlı dizide birlikte rol alan Neslihan Atagül-Kadir Doğulu çifti, geçtiğimiz gece 10'uncu yılını kutlayan bir derginin düzenlediği etkinliğe katıldı. Ünlü isimlerin akın ettiği gecede boy gösteren ikili, rol aldıkları projelerle ilgili konuştu. Aşk dolu bakışları dikkat çeken çiftten Doğulu, eşi hakkında kullandığı övgü dolu sözlerle kısa sürede gündem oldu.

Kadir Doğulu'dan Neslihan Atagül'e aşk dolu sözler! 'O benim ilham kaynağım'

Ocak 2021'den bu yana ekranlardan uzak olan ancak 2016'da nikâh masasına oturduğu Kadir Doğulu ile 'Gecenin Ucunda' dizisinde rol almaya başlayan güzel oyuncu Neslihan Atagül, geçtiğimiz günlerde Etiler’deki kuaförüne girerken objektiflere yansımıştı.

"Yaşıyorum bu hayatı"

Çocukları her fırsatta çok sevdiğini dile getiren 29 yaşındaki güzel, "Çocuk özlemi çekiyor musunuz?" sorusuna şu yanıtı vermişti:

Bu işler nasip, kısmet işi. İşimiz gücümüz var, onlar başlıyor. 'İstiyorum' derim veya 'İstemiyorum' derim, hiç böyle bir şeyleri şekillendirmeyi tercih etmiyorum açıkçası. Onun için her şeyi akışına bıraktım ben de. Yaşıyorum bu hayatı.

Kutlamaya katıldılar

2012 yılında yayın hayatına başlayan L’Officiel Türkiye dergisi, 10’uncu yaşını özel bir etkinlikle ünlü bir restoranda kutladı. Kutlama gecesine Neslihan Atagül, Kadir Doğulu, Ece Sükan, Alp Navruz, Feyyaz Şerifoğlu, Ekin Mert Daymaz, Özgecan Gürel, Seda Bakan, Derya Uluğ, Gonca Vuslateri, Ege Kökenli, Esra Bilgiç ve Didem Soydan gibi pek çok ünlü isim katıldı. Şarkıcı Alya’nın sahne aldığı gecede oldukça keyifli, renkli ve eğlenceli anlar yaşandı.

"Heyecanla bekliyorum"

Geceye katılan Neslihan Atagül-Kadir Doğulu çifti, basın mensuplarının sorularını yanıtladı. Pandemi döneminde çekilen, 'Kimdir Bu Mitat Kahraman?' filmi ile ilgili konuşan Doğulu; "Kimse sokağa çıkmazken, bizim kendimize ve yapacaklarımıza güvenerek, her türlü kurala uyarak ortaya çıkarttığımız bir proje. Üretimin durduğu zamanda, üreterek insanlara destek olduğumuz bir iş oldu. Ocak ayının son haftasında vizyonda olacak” dedi.

Neslihan Atagül de dijital bir platform için çektiği 'Ah Belinda' filminden bahsetti.

Atagül; “Var olan bir projeydi, Müjde Ar oynamıştı. Biz de bu filmi günümüze uyarlayarak çektik. Çekimler tamamlandı. Ne zaman çıkacağı konusunda ben bilgi veremiyorum. Ama aşırı heyecanlıyım, benim için çok büyük gurur. Bakalım ben de heyecanla bekliyorum. Çok çabaladık. Elimizden gelenin en iyisini yaptık, umarım sizlerde çok beğenirsiniz” şeklinde konuştu.

Birlikte oynadıkları dizi hakkında da konuşan çift, "Güzel bir iş oldu, umarım ekranlarda kalmaya devam ederiz" ifadelerini kullandı.

Kadir Doğulu'dan Neslihan Atagül'e aşk dolu sözler! 'O benim ilham kaynağım'

Aşk bakışları

Muhabirlerin, birbirlerine aşkla baktıklarını söylemesi üzerine kahkaha atan ikiliden Kadir Doğulu; "Neslihan benim varoluş sebebim. Onun içinde yananı ve arzu ettiğini göstermeye çalışması benim hayat gailem oldu. Umarım bu herkes tarafından fark edilir" dedi.

Gazetecilerin, "Kadir Bey, ilerleyen zamanda bir şiir kitabı yazmak ister misiniz?" sorusuna Doğulu; "Neslihan yazdırmaya devam ederse olur. Çünkü o benim ilham kaynağım" ifadelerini kullandı.