Venüs, Terazi burcuna geçiyor! Bu hafta gökyüzü size ne söylüyor? İşte 16-22 Ağustos haftası burç yorumları... - Astrolog Aycan Pişkiner

Venüs, Terazi burcuna geçiyor! Bu hafta gökyüzü size ne söylüyor? İşte 16-22 Ağustos haftası burç yorumları...


Herkese mutlu sağlıklı ve güzel haberler aldığımız bir hafta olmasını dilerim.

16 Ağustos Pazartesi günü aşkın ve paranın gezegeni olan Venüs, kendi yönettiği burç olan terazi burcuna geçerek 11 Eylül’e kadar burada seyahat edecek. Bu süreç içerisinde ikili ilişkilerde daha uyumlu ve orta yolu bulma eğilimiz artarken, estetik ve güzelliğe olan merakımızda artacaktır. İlişkide alma verme dengesini kurmak, partnerlerimiz ile ölçülü ve dengeli bir ilişki kurmak isteyebiliriz.

17 -18-19 Ağustos Tarihlerinde başak burcundaki Merkür ve Mars kavuşum açısı içinde olacaklar. Bu tarihlerde zihnimiz daha hızlı çalışırken, iletişimde de oldukça aktif olacağız. Eksik kalan, tamamlanmamış işler odak noktamız olabilir. Ufak tefek kazalara karşı dikkatli olmakta fayda var. Aynı zamanda iletişimde yanlış anlaşılmalar ve fazlaca eleştirisel tavırlar sergilememeye özen göstermek faydalı olacaktır.

20 Ağustos’ta Mars, Merkür ve Uranüs arasındauyumlu bir açı gerçekleşecek. Bu açı ile birlikte farklı ve sıra dışı fikirleri hayata koymak için eyleme geçebiliriz.  Var olan sorun ve problemlerimize sıra dışı çözümler üreterek yenilikleri hayatımıza çekebiliriz.

22 Ağustos Pazar günü Kova burcunun 29 derecesinde meydana gelecek olan dolunay ile birlikte bir tamamlanma enerjisi yaşayacağız. Bu dolunayın ana temaları arasında özgürleşmek, bağımsızlık, farklı ve sıra dışı olayları hayatımıza çekmek, bağımlılıklardan özgürleşme temaları çalışacaktır. Dolunay enerjisi kendimizde bırakamadığımız, özgürleşemediğimiz bağımlılıklarımızdan kurtulmak için oldukça uygun. Toplumsal bazda dolunayın etkileri daha sert yaşanabilir. İsyanlar, ani ve beklenmedik olaylar, uçak kazaları, halk ayaklanmaları, teknolojik konularda yaşanacak olan yenilikleri gündeme getirecektir.

Koç ve Yükselen Koç: Bu hafta Venüs’ün terazi burcuna girmesi ile birlikte, ikili ilişkileriniz açısından oldukça şanslı olduğunuz bir dönem içerisine giriyorsunuz.  Ortaklı işleriniz ve partneriniz ile ilgili sürpriz gelişmeler yaşayabilirsiniz. Dolunayın 11. Evinizde olması ile sosyal çevreniz ve arkadaşlarınız ile olan ilişkilerinize karşı dikkatli olmanızda fayda olacaktır. Yeni sosyal gruplar içerisine girebilir ve yeni arkadaşlar edinebilirsiniz.

Boğa ve Yükselen Boğa: İş hayatınızda şanslı olduğunuz bir döneme giriyorsunuz. İş arkadaşlarınızın desteğini alabilir, yeni iş değişikliği yapabilirsiniz. Bekar olan boğa burçları iş çevresinden bir partneri hayatına sokabilirsiniz. Dolunayın etkilerini kariyer hayatınızda gözle görünür değişiklikler olarak hissedebilirsiniz. Özellikle yeni iş görüşmeleri yapmak, yeni bir işe başlamak için gökyüzü sizi oldukça destekliyor olacak.

İkizler ve Yükselen ikizler: Venüs’ün terazi burcuna girmesi özel hayatınız oldukça hareketlenecek. Yeni ilişkiye başlayabilir veya devam eden bir ilişkiniz var ise oldukça güzel bir dönemin içerisine girebilirsiniz. Yaratıcılığını oldukça artacaktır. Yeni bir hobiye başlamak için gökyüzü tarafından destekleniyorsunuz. Kova dolunayı sizleri eğitim, yurtdışı ve hukuksal konular alanında etkileyecek. Yeni eğitimlere başlayabilir, bitirmek istediğiniz veya başlamak istediğiniz bir proje var ise o konu ile ilgili gelişmelere yaşayabilirsiniz.

Yengeç ve Yükselen Yengeç: Ev ve aile yaşantınızda oldukça şanslı olduğunuz bir döneme giriyorsunuz. Bu dönem içerisinde ailenizin desteğini daha yakından hissedebilirsiniz. Yeni bir eve taşınabilir veya evinizi yeniden dekore edebilirsiniz. Kova dolunayı ile birlikte ortak kazanımlar, borçlarve miras konularınız gündeme gelebilir. Beklediğiniz bir miras haberi var ise o konuda gelişmeler yaşayabilirsiniz

Aslan ve Yükselen Aslan: Venüs’ün terazi burcuna geçmesi ile birlikte yakın çevreniz ve kardeşlerinizin desteğini alabilirsiniz. Yeni seyahat programları yapmak, yeni bir eğitime başlamak için gökyüzü tarafından desteklisiniz. Bekar olan aslan burçlarının hayatına eğitim veya yakın çevresi aracılığı ile bir partner girebilir. Kova dolunayının etkilerini ikili ilişkilerinizde hissedebilirsiniz. Yolunda gitmeyen ilişkilerinizde tamam mı devam mı sorusunu kendinizde sorgulayabilirsiniz.

Başak ve Yükselen Başak: Venüs’ün terazi burcuna girmesi ile finansal konularda rahatlama yaşayabilirsiniz. Estetik ve güzellik için daha çok para harcayabilir ve yeni finansal kaynaklar yaratmak için eyleme geçebilirsiniz. Kova dolunayı ile iş hayatınız ve sağlığınızı ilgilendiren konular gündeme gelebilir. İş değişikliği yapabilirsiniz. Bu süreç içerisinde sağlık kontrollerinizi ihmal etmemenizde fayda var.

Terazi ve Yükselen Terazi: Venüs’ün sizin burcunuza geçmesi ile birlikte hem finansal hem de özel hayatınız açısından oldukça şanslı olduğunuz bir döneme giriyorsunuz. Bu süreç içerisinde fiziksel görüntünüzde değişiklik yapmak istiyorsanız gökyüzü sizi oldukça destekleyecek. Kova burcunda gerçekleşecek olan dolunay ile özel hayatınız ve çocuklarınız var ise o konularda sürpriz gelişmeler yaşanacaktır.

Akrep ve Yükselen Akrep: Venüs’ün terazi burcuna girmesi ile ilişkilerinizde daha geri planda kalmak isteyebilirsiniz. Kendinizde daha önce fark etmediğiniz bir sanatsal yönünüzü keşfedebilirsiniz. Aynı zamanda bir kadının desteğini hissedebilirsiniz. Kova burcunda gerçekleşecek olan dolunay ile ev ve aile yaşantınızı ilgilendiren konular gündeme gelecektir. Taşınma kararı alabilir, gayrimenkul alım satımı yapabilirsiniz. Ebeveynlerinizin sağlığını ilgilendiren konularla ilgilenmek durumunda kalabilirsiniz.

Yay ve Yükselen yay: Venüs’ün terazi burcuna girmesi ile sosyal çevrenizde çok daha aktif olacaksınız. Yeni arkadaşlar edinebilir veya arkadaş çevrenizden bir partneri hayatınıza alabilirsiniz. Arkadaşlarınız ve sosyal çevrenizin desteğini yakından hissedeceksiniz. Kova burcunda gerçekleşecek olan dolunay ile yakın çevreniz kardeşleriniz, eğitim hayatı ve yolculuklar ile ilgili konuları gündeme getirebilir. Bu süreçte yeni eğitimler alabilir ve yeni projelere başlayabilirsiniz.

Oğlak ve Yükselen Oğlak: Venüs’ün terazi burcuna girmesi ile kariyer hayatınızda oldukça güzel gelişmeler sizleri bekliyor. Yeni bir işe başlayabilir, iş değişikliği yapabilir veya kendi işinizi kurabilirsiniz. Kariyerinizde bir kadın figürünün desteğini alabilirsiniz. Kova burcunda gerçekleşecek olan dolunay finansal konuları gündeme getirecektir. bu sürç içinde sürpriz harcamalar yapabilirsiniz. Harcamalarınızda aşırıya kaçamamaya özen göstermelisiniz.

Kova ve Yükselen Kova: Venüs’ün terazi burcuna girmesi ile birlikte oldukça güzel etkiler aldığınız bir döneme giriyorsunuz. Kendi burcunuzda gerçekleşecek olan dolunay ile ikili ilişkilerinizde yeni başlangıçlar meydana gelebilir. Bu dolunay ile kendinizde bırakmak istediğiniz değiştirmek istediğiniz bir konu var ise o konunun üzerine giderek, yeni başlangıçlara adım atabilirsiniz. Yeni seyahatler, yeni projeler ve yani eğitimler gündeminizde olacaktır.

Balık ve Yükselen Balık: Venüs’ün terazi burcuna girmesi ile ortak kazanımlar, ve miras konularında güzel sürprizli gelişmeler sizleri bekliyor. Bu süreç içerisinde yatırım yapmak istiyorsanız gökyüzü sizleri oldukça destekleyecek. Harcamalarınızda aşırıya kaçamamaya özen göstermelisiniz. Kova burcunda gerçekleşecek olan dolunay ile bilinçaltınıza attığınız konula ile ilgili yüzleşmeler yaşayabilirsiniz. Gizli saklıda kalmış bir konu da gün yüzüne çıkabilir veya kaybettiğiniz bir eşyayı bulabilirsiniz. Bu süreçte hem ruhsal hem de bedensel sağlığınıza özen göstermeyi unutmayın.

[email protected]

YAZIYI PAYLAŞ!