Astrolog Aycan Pişkiner

Yeni hafta, Satürn ve Güneş karşıtlığı ile başlayacak! Bu karşıtlık hangi burçları nasıl etkileyecek? 2-8 Ağustos Haftası burç yorumları…

Astrolog Aycan Pişkiner

Herkese mutlu ve sağlıklı haftalar dilerim. Haftaya Güneş-Satürn karşıtlığı ile başlayacağız. Yaşam enerjimizi anlatan güneş, sorumlulukları anlatan Satürn gezegeninin gerilimli açısı ile kendimizi baskı altında ve kısıtlanmış hissedebiliriz. Sorumluluklarımız üzerimizde baskı oluşturabilir. Hayatımızdaki otoriter insanlarla çekişme ve çatışmalar yaşayabiliriz. Toplumsal bazda ise devlet büyüklerinin alacağı kararlar, yeni kurallar koyulması ve toplum olarak bu kurallara uyum sağlamada yaşanan bir takım zorluklar meydana gelebilir. Kural koyma-kuralları yıkma, toplumsallık-bireysellik çekişmesine karşı dikkatli olunması gerekiyor.

3 Ağustos Salı günü, Venüs ile Uranüs arasında gerçekleşecek olan uyumlu açı ile birlikte ikili ilişkilerde sürpriz gelişmeler, yeni başlayan aşklar, yaratıcı fikirler ve finansal konularda yaşanacak olan sürpriz gelişmeler söz konusu olabilir.

4 Ağustos Çarşamba günü Merkür ve Uranüs arasında gerilimli bir açı meydana gelecek. Bu açı ile birlikte, iletişimde yaşanacak aksaklıklara dikkat edilmesi gerekiyor. Ayrıca trafikte yaşanacak gergin durumlar, ufak yer sarsıntıları, hava yolu trafiğinde oluşabilecek sıkıntılara karşıda dikkat etmekte fayda var.

7 Ağustos Cumartesi günü güneş ile Uranüs arasında gerilimli bir açı oluşacak, bu açı ile birlikte sinirsel gerginliklere dikkat edilmeli. Beklenmedik sürpriz gelişmeler yaşanması olası. Tepkisellikten uzak durmalı ve gelişebilecek olayları sakinlikle karşılamak faydalı olacaktır.

8 Ağustos Pazar günü ise Aslan burcunda yeni ay meydana gelecek. Bu yeni ay ile beraber yaratıcılığımız oldukça artacaktır. Kendimizi daha rahat bir şekilde ortaya koymaktan çekinmeyeceğimiz bir süreç bizi bekliyor olacak. Yeni ay‘ın burçlara olan etkileri haftaya daha detaylı bir şekilde yazacağım.

Koç ve Yükselen Koç: Bu hafta iş hayatınız ile ilgili önemli gelişmeler yaşanabilir. İşiniz ile ilgili yeni sorumluluklar alabilir, daha çok çalışmak zorunda kalabilirsiniz. Özellikle sağlığınızı ilgilendiren durumlara karşı dikkatli olmanızda fayda var. Sağlık kontrolleriniz aksatmadan yaptırmalısınız. İkili ilişkileriniz, varsa çocuklarınızı ilgilendiren durumlar kafanızı fazlası ile meşgul edebilir. Finansal konularda yaşayacağınız sürpriz gelişmeler sizi oldukça mutlu edecektir.

Boğa ve Yükselen Boğa: İkili ilişkilerinizde ve çocuklarınızı ilgilendiren konularda fazla efor sarf edebilirsiniz. Bu hafta spora başlamak için gökyüzü sizi oldukça destekliyor. Aile yaşantınız ve ebeveynlerinizi ilgilendiren konular gündeminizde olabilir. Evinizde tadilat gerektiren işler ile uğraşabilirsiniz. Venüs ile Uranüs arasındaki olumlu açı ile birlikte ikili ilişkiler ve kendinizi ilgilendiren konularda olumlu gelişmeler yaşayabilirsiniz.

İkizler ve Yükselen İkizler: Bu hafta ana gündem maddeniz ev yaşantınız olacaktır. Evinizi dekore edebilir, tadilat gerektiren işler ile uğraşabilir veya taşınma kararı alabilirsiniz. Bu hafta trafikte ve yolculuklarda yaşanacak aksaklıklara karşı dikkatli olmalısınız, kardeşleriniz ve yakın çevreniz ile olan iletişiminize dikkat etmenizde fayda var. Gayrimenkul alım satımı konusunda bu hafta gökyüzü sizi oldukça destekliyor olacak.

Yengeç ve Yükselen Yengeç: Kardeşleriniz ile yakın çevreniz ile olan iletişiminizin oldukça önem kazandığı bir dönemdesiniz. Bu hafta yeni eğitimler alabilir, seyahate çıkabilirsiniz. Bitirmeniz bir proje varsa ilginiz o konu üzerinde yoğunlaşacaktır. Ayrıca yeni işler ve yeni projelere başlayabilirsiniz. Bu hafta finansal konularda dikkatli olmanız gereken bir hafta. Harcamalarınızda aşırıya kaçamamaya özen göstermelisiniz. Arkadaş çevreniz ile ilgili sürpriz gelişmeler sizi bekliyor.

Aslan ve Yükselen Aslan: Finansal konularınız ana gündem maddeniz olacaktır. Yeni finansal kaynaklar yaratmak için eyleme geçebilir, borçlarınızı düzenleyebilirsiniz. Kariyer açısından oldukça güzel gelişmelerin yaşanacağı bir hafta sizi bekliyor olacak. İkili ilişkilerinizde yaşanacak gergin durumlara karşı dikkatli olmalısınız.

Başak ve Yükselen Başak: Oldukça haraketli olacağınız bir hafta sizi bekliyor olacak. Gündelik işlerinizi kolaylıkla bitirebilir, kendinizi çok daha rahat bir şekilde ortaya koyabilirsiniz. Ayrıca fiziksel görüntünüzü değiştirmek, rejime veya spora başlamak için gökyüzü sizi oldukça destekliyor olacak. İş arkadaşlarınızla aranızda oluşabilecek gergin durumlara karşı dikkatli olmanızda fayda var.

Terazi ve Yükselen Terazi: Bu hafta eşiniz veya partnerinizin iş sorunları ile ilgilenmek zorunda kalabilirsiniz. Bilinç altınıza attığınız korkularınızla yüzleşebilir ve psikolojik destek almaya karar verebilirsiniz. Arkadaşlarınız ile olan ilişkilerinizde oluşabilecek gerginliklere karşı dikkatli olmalısınız.  İkili ilişkileriniz ve var ise ortağınız ile ilgili yaşanacak sürpriz gelişmeler sizi oldukça mutlu edecektir.

Akrep ve Yükselen Akrep: Sosyal çevreniz ve arkadaşlarınız ile olan ilişkileriniz bu hafta oldukça önem kazanacak. Daha çok sosyalleşeceğiniz bir zaman dilimindesiniz. Ev yaşantınız ve ailenizi ilgilendiren konular ile uğraşmak zorunda kalabilirsiniz. Evinizde zorunlu tadilat gerektiren işler biraz canınızı sıkabilir. Partnerinizi ilgilendiren sürpriz gelişmeler bu hafa sizi bekliyor olacak.

Yay ve Yükselen Yay: Kariyer hayatınız bu hafta oldukça önem kazanacak. Yeni başvuruları yapabilir, iş teklifi, zam yada terfi alabilir veya kendi işinizi açmak için eyleme geçebilirsiniz. Kardeşleriniz ile olan ilişkilerinize oluşabilecek gerginliklere karşı dikkatli olmanızda fayda var. Yeni projelere başlayabilirsiniz

Oğlak ve Yükselen Oğlak: Yurtdışı, hukuksal konular, eğitimler açısından oldukça şanslı olduğunuz bir dönemdesiniz. Yeni seyahat programı yapabilir, yeni projelere imza atabilirsiniz. Aşk hayatınız ve çocuklarınızı ilgilendiren konularda sürpriz gelişmeler sizi mutlu edecektir. Finansal konularda dikkatli olmanız gereken bir hafta sizi bekliyor. Kredi ve borçlar konusunda yaşayabileceğiniz aksaklıklara karşı dikkatli olmalısınız.

Kova ve Yükselen Kova: Finansal konular, miraslar ve borçlar gündeminizde olacaktır. Beklediğiniz bir miras konusu var ise bu konu ile eyleme geçebilirsiniz. Borçlarınızı düzenlemek için kredi çekmek için gökyüzü sizi oldukça destekliyor olacak. Bu hafta ikili ilişkilerde dikkatli olmalısınız. Partnerinizi ilgilendiren konular biraz canınızı sıkabilir. Aile ve gayrimenkul konularında güzel gelişmeler yaşayabilirsiniz.

Balık ve Yükselen Balık: Bu hafta ana gündem maddeniz ikili ilişkileriniz ve partneriniz olacak. Partnerinizi ve ikili ilişkilerinizi ilgilendiren konularda güzel gelişmeler yaşayabilirsiniz. Seyahate çıkabilir, yeni eğitimlere başlayabilir veya yeni projelere imza atmak için gökyüzü sizi oldukça destekliyor olacak. İş hayatınız ve sağlığınızı ilgilendiren konularda dikkatli olmalısınız. Sağlık kontrolleriniz ihmal etmeden yaptırmanızda fayda var.

Yazarın Diğer Yazıları