Hamdi Alkan ile Selen Görgüzel boşanıyor

Ünlü yönetmen Hamdi Alkan ile oyuncu ve şarkıcı Selen Görgüzel ayrılık kararı aldı. Ünlü çiftin boşanmak için yasal işlemlere başladığı ortaya çıktı. Selen Görgüzel, konuyla ilgili açıklamada bulundu.

PAYLAŞ
TAKİP ET Google News ile Takip Et
Magazin Mahallesi - Mehmet Şahincileroğlu

Magazin dünyasından bir boşanma haberi daha geldi. 2014 yılında hayatlarını birleştiren Hamdi Alkan ile Selen Görgüzel yollarını ayırıyor.

Zaman zaman boşanma haberleriyle gündeme gelen çift, ilişkilerini noktalama kararı aldı. İkilinin yakın çevresi de dedikoduları doğruladı.

"Konuşmak istemiyorum"

Selen Görgüzel Alkan ise, Habertürk'ten Aytekin Teker'e yaptığı açıklamada, "Şu anda bu konuyla ilgili konuşmak istemiyorum. Önümüzdeki günlerde açıklama yapacağız." dedi.

"Boşanmanın eşiğinden döndük"

Görgüzel daha önce de şunları söylemişti:

“Pandemi döneminde Hamdi ile tartışmalar yaşadık. Sürekli yan yanaydık. Biliyorsunuz birçok evlilik bitti pandemide, aynı şekilde bekar olanlar da evlendi. Koronavirüs pandemisi sürecinde Hamdi bana taktı. Telefona bakmama takıyor, Yemek yapıyorum takıyor, yapmıyorum takıyor… Bu süreçte saçma kavgalar yaptık. Boşanma haberleri çıktı. Evet, bir dönem ilişkimiz bir sınav verdi. Boşanmanın eşiğinden döndük.”

Öpüşmek için izin aldı

Selen Görgüzel Alkan, "Seviyorsan Git Ayrıl Bence" adlı tiyatro oyununda rol arkadaşı İrfan Kangı ile öpüşmüştü. Sahne öncesinde Kangı, Selen Görgüzel'in eşi Hamdi Alkan'dan izin almıştı.

Görgüzel, oyun sonrası ise "Hamdi Alkan'a senaryoyu gösterdiniz mi?" sorusuna, "Hiç göstermedim. Hamdi Bey’e işimi kararlarımı çok sormam sadece paylaşırım." yanıtını vermişt.

Haber

HABERİ PAYLAŞ:
BUNLARA DA BAKIN