Demet Özdemir, Hande Erçel'i takipten çıkardı mı? Açıklama geldi!

Oyuncu Hande Erçel, aynı menajerlik şirketine bağlı olduğu meslektaşı Demet Özdemir'in kendisini Instagram'da takipten çıkmasıyla alakalı sorulara yanıt verdi.

Demet Özdemir, Hande Erçel'i takipten çıkardı mı? Açıklama geldi!

Ünlü oyuncu Hande Erçel ile kendisi gibi oyuncu olan yakın arkadaşı Burcu Özberk, önceki akşam Beyoğlu’nda görüntülendi.

Habertürk'ten Tolga Aslan'ın haberine göre; yeni projesiyle ilgili ilk kez açıklamalarda bulunan Erçel, "Henüz konuşma aşamasındayız. Net bir şey olursa söyleriz." ifadelerini kullandı.

"Öyle bir şey olabilir mi!"

Muhabirlerle sohbet eden Hande Erçel, aynı menajerlik şirketine bağlı oldukları Demet Özdemir'in kendisini Instagram'da takipten çıkmasıyla alakalı sorulara yanıt verdi.

Özdemir'in daha çok dizi teklifi alması sebebiyle Erçel'i sosyal medyadan sildiği konuşuluyordu. Hakkında çıkan iddialara yanıt veren ünlü oyuncu, "Öyle bir şey olabilir mi!" demekle yetindi.

Hande Erçel, ayrıca ablası Gamze Erçel’in doğum günü kutlamasında bulunmayan sevgilisi Kerem Bürsin ile ayrıldığı yönündeki dedikoduları ise cevapsız bıraktı.

Haber

Arkadaşlık aşka dönüştü

Öte yandan Hande Erçel, daha önce aşk yaşadığı Kerem Bürsin ile birlikteliği hakkında açıklamalarda bulunmuştu. Utangaç tavırlar sergileyen Erçel, "Yeni bir ilişki. Zaten başladığında direkt haberiniz oldu. Ben her zaman 'Hayatımda biri olduğunda öğreneceksiniz.' dedim. Oldu ve öğrendiniz... Bu kadar basit. Uzun zamandır yoktu tabii ki. Dizinin başında beraber olduğumuza dair haberler çıktı. O zaman tamamen iş arkadaşlığıydı, sonra ilişkiye dönüştü." ifadelerini kullanmıştı.

"Evlilik teklifi beklemiyorum"

Erçel, "Evlilik teklifi bekliyor musunuz?" sorularını ise "Yok, hiç öyle bir şey beklemiyorum. Kerem de zaten cevabını verdi. Her şeyin bir zamanı var. O gün gelirse neden olmasın?" şeklinde yanıtlamıştı.

Haber