Esra Dermancıoğlu'ndan nafaka yorumu

Esra Dermancıoğlu, Cem Yılmaz ve eski eşi Ahu Yağtu arasında da yaşanan nafaka konusu hakkındaki sorulara yanıt verdi. Ünlü oyuncu, 'Arkadaşlar ben boşanalı 12 sene oldu. Ben böyle bir istekte bulunmadım. Herkesin kendi kararı' açıklamasını yaptı.

Esra Dermancıoğlu'ndan nafaka yorumu

Esra Dermancıoğlu, Arnavutköy'de görüntülendi. Arkadaşlarıyla oturup, sohbet eden Dermancıoğlu, çıkışta objektiflere poz verdi.

"Herkesin kendi kararı"

Habertürk'ten Volkan Özdemir'in haberine göre; gazetecilere teşekkür eden oyuncu, Cem Yılmaz ve eski eşi Ahu Yağtu arasında da yaşanan "nafaka" konusu hakkındaki sorularına, "Arkadaşlar ben boşanalı 12 sene oldu. Ben böyle bir istekte bulunmadım. Herkesin kendi kararı" şeklinde yanıt verdi.

Esra Dermancıoğlu, daha sonra İngilizce, "I don't speak Turkish" (Türkçe konuşmuyorum) diyerek, espri yaptı. Ardından ünlü isim, başka bir mekana giriş yaptı.

Esra Dermancıoğlu'ndan nafaka yorumu

"Aldatıldım" demişti

Esra Dermancıoğlu, daha önce yaptığı açıklamada eski eşi Mehmet Esen'den ihanet nedeniyle ayrıldığını dile getirmişti. Ünlü oyuncu, "Biz bir seyahate gideceğiz. O gece misafirlerimiz gitti, berjerde oturuyoruz. 'Sen beni aldatıyor musun?' dedim. 'Evet' dedi. Sonra konuştuk, çok da konuştuk... Ardından da boşandık. Şimdi çok tatlıyız. Benim kızımın babası çok da şeker bir adam ama yani sıkılmış..." itirafında bulunmuştu.

Çiftin bu birlikteliğinden Refika adında bir kızı bulunuyor.

Esra Dermancıoğlu'ndan nafaka yorumu