Kısmetse Olur'da diskalifiye şoku! Gelin ve damat adayının dışarıda görüştükleri ifşa edildi!

Kısmetse Olur Aşkın Gücü formatı ile YouTube üzerinde yayınlanmaya devam ediyor. Her bölümünde ayrı bir olay yaşanan programda bu defa dışarıda görüştükleri ifşa edilen gelin ve damat adayına kırmızı kart gösteriliyor ve diskalifiye ediliyor. Peki, Kısmetse Olur'da diskalifiye edilen gelin ve damat adayı kim? İşte tüm ayrıntılar...

PAYLAŞ
TAKİP ET Google News ile Takip Et
Magazin Mahallesi - Mehmet Şahincileroğlu

Kısmetse Olur'da sular durulmuyor. 5 yıl aradan sonra yeniden izleyicisinin karşısına çıkan Kısmetse Olur bu defa Aşkın Gücü formatı ile Öykü Serter'in sunumuyla yayınlanıyor. 9 damat ve 9 gelin adayının aşkı aradığı Kısmetse Olur Aşkın Gücü'nün yeni bölümünde diskalifiye şoku yaşanıyor. Dışarıda görüştükleri ifşa edilen gelin ve damat adayı artık programda yer almayacak...

Kısmetse Olur'da diskalifiye şoku! Gelin ve damat adayının dışarıda görüştükleri ifşa edildi!

Kısmetse Olur'da diskalifiye şoku

5 yılın ardından YouTube üzerinde yayınlanmaya başlayan ve büyük bir hayran kitlesine sahip olan Kısmetse Olur Aşkın Gücü programında kaos bitmiyor. Öykü Serter'in sunumuyla izleyicisinin karşısına çıkan programda bu defa diskalifiye şoku yaşanıyor.

9 damat ve 9 gelin adayının aşkı aradığı Kısmetse Olur Aşkın Gücü'nün final bölümünde Öykü Serter elinde kırmızı bir kartla bekliyor.

Kısmetse Olur'da diskalifiye şoku! Gelin ve damat adayının dışarıda görüştükleri ifşa edildi!

Dışarıda görüştükleri ifşa edildi

Kısmetse Olur'un Pazartesi günü yayınlanacak olan 49. bölüm fragmanına Öykü Serter'in; "Çok net kurallarımızı açıklamıştım. Yarışmanın en birinci kuralı olan 'dışarıda görüşemezler' kuralını ihlal ettikleri için kırmızı kart gösteriyor ve diskalifiye ediyoruz." sözleri damga vurdu.

Kısmetse Olur'da diskalifiye şoku! Gelin ve damat adayının dışarıda görüştükleri ifşa edildi!

Diskalifiye edilen kişiler büyük bir merakla beklenirken yeni bölüm tanıtımı bizlere ipucunu verdi. Gelin adayları tarafında Yeliz'in, damat adayları tarafından da Erol'un olmadığı dikkatlerden kaçmadı.

Bir küs bir barışık şekilde ilişkilerini devam eden Yeliz ve Erol çiftinin diskalifiye edileceği sosyal medyada da konuşuluyordu. Hatta ikili açtıkları canlı yayınlarda diskalifiye olduklarını ima etmiş ve birbirlerine laf sokmayı ihmal etmemişlerdi.

Kısmetse Olur'da diskalifiye şoku! Gelin ve damat adayının dışarıda görüştükleri ifşa edildi!

Kısmetse Olur Aşkın Gücü'nde yarışmacı olan Şeydanur'un ağzından kaçırdığı sözler programı ifşa etti. O sözler sosyal medyada büyük yankı uyandırdı. Gelin adayı Şeydanur Tunç'un 25. bölümde ağzından kaçan 'kurgu' gafı, yetkililerin bölümü kaldırmasına neden oldu. Peki Şeyda ne dedi, Kısmetse Olur gerçekten kurgu mu?

Programdan çıkan her isim ilk iş olarak programın kurgu olduğunu, kavgaları, aşkları, barışmaları, tartışmaları ve hatta birincileri bile yapım ekibinin ayarladığını söylüyordu. Ancak Nur ve Batuhan çiftinin evliliği, bu evlilikten dünyaya gelen Asel isimli bebekleri, ‘Demek ki her şey kurgu değildi’ rahatlığı veriyordu.

Ama bu isimlerden birisi var ki... İkinci sezona damgasını vuran Didem Delen! Kendisi şu an Beyaz TV'de Beyaz Magazin isimli programda sunucu olarak yer alıyor.

Kısmetse Olur'da diskalifiye şoku! Gelin ve damat adayının dışarıda görüştükleri ifşa edildi!

Kısmetse Olur'un yeniden başlayacağını duyan Didem Delen, “Yani programın formatını patlatmak istemiyorum ama zaten her şey kurgu. Sen içeri girince söyleyeceğin sözden kiminle birlikte olacağına, kiminle tartışıp kiminle barışacağına kadar daha ilk günden belirleniyor” diyerek oldukça iddialı konuşmuştu.

Hatta sunuculuk için kendisine teklif gittiğini fakat kabul etmediğini bu yüzden de Öykü Serter'in seçildiğini bile söyledi Didem! Bu sözler üzerine ‘kurguydu’, ‘değildi’ tartışması başlamışken asıl bomba kızlar evinden geldi.

Kısmetse Olur yarışmacılarından Şeydanur'un ağzından kaçırdığı sözler olay oldu. Programdan diskalifiye olan Furkan her şeyin kurgu olduğunu açıklarken, bu kez halihazırda programda bulunan gelin adayı Şeydanur'un gafı gündeme damga vurdu.

Yapım ekibinin fark etmeden yayınladıkları 25’inci bölümde, Şeydanur’un ağızından kaçırdığı sözler gündeme oturdu ve o anlar dikkatli izleyicilerin gözünden kaçmadı.

Son günlerde bekarlığın tadını çıkartan Şeydanur ile Bilek'in arasında bir çekim yaşanmıştı. Ancak ortaya çıktı ki Bilek, Şeydanur'u dışarıda görmüş ve beğenmiş. Fakat ikili bir araya gelmemiş.

"Evet Bilek ile bir mesajlaşmamız oldu. Fakat buraya geldiğimizde bize direk olarak 'Yemekte Serdar ile sevgili olacaksınız' denmedi, önce tanıma yoluna girdik."

Şeydanur'un bu gafı sonrası bölüm silindi ve günler sonra tekrar yüklendi.

Silinme sebebi söylenmezken yüklenen bölümün de silinen bölümle ayını olduğu ortaya çıktı! Hiçbir şeyi kesilmemiş ya da çıkarılmamış…

Şeydanur'un sözleri sosyal medyada büyük yankı uyandırırken yapımın bölümü silip aynı şekilde geri yüklemesi ise kafaları karıştırdı!

HABERİ PAYLAŞ:
BUNLARA DA BAKIN