Rapçi Killa Hakan, yoğun bakıma kaldırıldı

Rapçi Massaka, Almanya'da yaşayan başarılı rapçi Killa Hakan'ın bir süredir sağlık sorunlarıyla mücadele ettiğini ve yoğun bakımda tedavi gördüğünü duyurdu. Sosyal medya hesabından Killa Hakan için dua isteyen rapçi, 'Sağlık durumu hiç iyi değil, ölüm kalım savaşı veriyor' dedi.

PAYLAŞ
TAKİP ET Google News ile Takip Et
Magazin Mahallesi - Mehmet Şahincileroğlu

Sağlık sorunlarıyla mücadele eden başarılı rapçi Killa Hakan'ın yoğun bakıma kaldırıldığı ve durumun çok ciddi olduğu öğrenildi. Haberin yayılmasının ardından Twitter'da gündem olan Killa Hakan'a destek paylaşımları gelmeye başladı.

"Ölüm kalım savaşı veriyor"

Massaka ya da diğer bilinen sahne adlarıyla Murdoc olarak bilinen ve gerçek adı Murat İlhan olan ünlü rapçi, Instagram hesabından yaptığı paylaşımda Killa Hakan'ın sağlık durumundan bahsetti.

Rapçinin durumunun ciddi olduğunu söyleyen Massaka, "Selam arkadaşlar. Killa Hakan'ın sağlık durumu hiç iyi değil. Yoğun bakımda ölüm kalım savaşı veriyor. Lütfen dualarınızı eksik etmeyin" dedi.

Rapçi Killa Hakan, yoğun bakıma kaldırıldı

Killa Hakan'ın yoğun bakıma kaldırılması kısa sürede Twitter'da gündem oldu. Birçok sosyal medya kullanıcısı ünlü rapçi için "Ona bir şey olursa çocukluğum ölür" ve "Umarım kötü haber gelmez" paylaşımları yapmaya başladı.

Rapçi Killa Hakan, yoğun bakıma kaldırıldı

HABERİ PAYLAŞ:
BUNLARA DA BAKIN