Astrolog Ece Çetin

12 Ocak-18 Ocak Haftası gökyüzünde neler olacak?

Astrolog Ece Çetin

Yeni haftaya harika bir Mars – Jüpiter uyumu ile başlamanın tadına varmaktan daha güzel ne olabilir ki…

Yaptığımız eylem ne olursa olsun bize dönüşü nasipli ve kısmetli olacaktır. Öylesine yürüyüş yapıyorsunuz ve yerdeki taşa vurdunuz ayağınız ile tesadüfen. Bir çocuğun takılıp düşmesine engel olmuş olabilirsiniz. Farkında olmadan yaptığınız bir davranış birçok kapıyı ard arda açabilir. Biz bilmeyiz, Yaradan bilir. Bakalım nasipler kimlerin üzerine yağacak.

Dün yaşadığımız oğlak yeniayı etkisini 25 Ocak'ta saat 20.54’te yaşayacağımız aslan dolunayına kadar başlangıç ve girişimler yaparak değerlendirebiliriz. Başlangıcı yaparken sadece Ay’ın boşlukta olmamasına dikkat edin.

Pazar sabahına kadar kovada seyredecek olan Ay ile ruhumuz sıkılabilir, işler ve sorumluluklarla uğraşmaktan nefes alamayabiliriz. Pazar sabahı Ay balık burcuna geçince rahat bir nefes alıp kendimizi akışın rahatlığına bırakıyoruz. Çarşamba sabahından itibaren yaşadığımız daralma bitiyor ve nihayet kendimizi dağıtabiliriz. Akışla gelen şansları alıp kabul edelim.

Ay balık geçişinin hemen arkasından haftanın güzel konumu olan Venüs, kadersel düğümlere olumlu ışıklarını yansıtmaya başlıyor. Tanıdığımız kadınlardan destek alabilir, para ve maddi konularda beklemediğimiz gelişmeler yaşayabiliriz. Geçmişten tanıdığımız bir kadın bizi geleceğe taşımak için yardımcı olabilir.

14 Ocak Pazar günü saat 05.50’de Merkür oğlak burcuna geçiş yapıyor. Düşüncelerimiz ciddi ve sorumluluklara odaklı hale geliyor. Önceliğimiz çocuklar, aile ve sonrasında işte yükselme, kalıcı olma, köklenme durumları olacak.

15 Ocak Pazartesi'ye kısmetli başlıyoruz. Yalnız işe kalkıp gitmekte zorlanabiliriz. Güneş ve Neptün uyumu yaşarken az bir çaba ile kaybolan paramız veya eşyamız konusunda gelişmeler vaad eden gökyüzü, kayıpları aramamızı istiyor. Gece saatlerinde kayıplarınıza ulaşabilirsiniz. Ayrıca ibadet, arınma, yaradana yaklaşma konularında kanallar açık olacak. Huzura çıkabilirsiniz.

16 Ocak Salı gününe Ay koç burcunda başlıyoruz. Gelsin koşturmalar, mücadeleler, savaşlar. Haftanın hızlı günleri Salı ve Çarşamba olacak. Trafikte atışmamaya, kafanızı korumaya dikkat edin. Herkes sinirli ve agresif olacak. Koç burcunun yönetici gezegeni Mars şu anda yücelimde seyrediyor. Stratejik hamlelerle maçı almak isteyecektir.

17 Ocak Çarşamba günü çatışmalar için daha da gergin ortamlar doğabilir. Savaşta olan ülkeler saldırılarını güçlendirebilir. Kim kimin daha fazla canına okuyacak günü olacak. Benim statüm daha güçlü derken birileri birilerine zarar vermekten keyif alabilir. Sabırlı davranmakta zorlanacağız.

18 Ocak Perşembe günü Merkür ile işbirliği yapan Satürn; ayağını yere sağlam basmayı güncelliyor olacak. Boş işlere vakit ayırma uyarısını alacağız. Saat 11.14’te boğa burcuna geçiş yapan Ay ile keyfimize bakmaya başlayabiliriz. Akşam saatleri daha da bir güzel ve bereketli olacak.

Gökyüzünden sevgiler…

Yazarın Diğer Yazıları