Astrolog Ece Çetin

29 Aralık 2023-4 Ocak 2024 Haftası gökyüzünde neler olacak?

Astrolog Ece Çetin

Bu hafta yıl değiştiriyoruz. Zamanın ne kadar hızlı ilerlediğine hep birlikte şahitlik ederken 2023’ü bir daha yaşanmamak üzere uğurluyoruz. Giden zaman asla geri dönmeyecek. Telafisi olmayacak. Zaman içinde bulunduğumuz ve yaşadığımız anda vardır. Hayat; ne geçmiş için endişelenmeye, ne gelecek için kaygılanmaya yetecek kadar uzun değil.

Zaman şu andır. Öncesi ve sonrası asla olmadı ve olmayacak. 2023’ü uğurlarken bize bıraktığı avantaj tecrübelerimizdir. Onları cebe koyup geleceğe taşıma imkânımız var. Burada insan iradesinin sınırını görmüş oluyoruz. Ne zamanı değiştirmeye, ne geri almaya, ne ileri sarmaya gücümüz yok. Öğretileri alıp verilen nefesi taşımaya devam arkadaşlar. Tüm zorlukları, tüm sürprizleri, tüm bereketi ve bolluğu ile 2023 ile vedalaşalım. Bize hizmet ettiğin için çok teşekkür ederiz sevgili 2023. Yaşattığın her şeye şükürler olsun.

Önümüzde acısı tatlısı ile heyecan içinde bizlerin yaşamasını bekleyen 2024’ü karşılamaya hazırlanıyoruz. 2024’te geçen yıldan çok daha iyi şeyler yaşamamız için neler mümkün… diyerek evrene yollamayı, gerekli olumlamaları yapmayı ihmal etmeyelim.

Yılbaşı haftasına sert açılarla başlarken Ay’ın aslan burcu yerleşimi ile her şeye rağmen gülüp, eylenip, içimizdeki çocuğun tadını çıkarmaya çalışarak başlıyoruz. Gösteri dünyasında role girmiş ruh halimiz ile biliyoruz ki bu ‘’Amannn, olduğu kadar, olmadığı kader’’ diyerek yaşamın tadını çıkarıyoruz. Hareketli bir hafta sonu geçireceğiz. Neşeli ve pozitif doğamız iletişimimize yansıyacak.

29 Aralık Cuma gecesi saat 23.24’te Venüs yay burcuna geçiyor ve Jüpiter ile karşılıklı ağırlama asaletine başlıyor. Bol bol rızık, bereket, her alanda nasipler ve kısmetler Venüs yay burcu seyri boyunca aktif olacaktır. Nasiplerimiz hayırlı uğurlu olsun şimdiden.

30 Aralık Cumartesi akşam saatleri aşırı keyifli geçebilir. Dışarı çıkıp eğlenebilirsiniz.

31 Aralık Pazar günü Ay saat 14.55’te başak burcuna geçiş yapacak ve yeni yıla Ay başakta kuruntu ve vesveseler aktif olmuş şekilde gireceğiz. Akışı kabullenmeyi öğrenmek zaman alabilir. Ama bir kere öğrendiğinizde aslında gereksiz yere kendinizi endişelendirdiğinizi göreceksiniz. Çok ta gerek yok aslında… Yaradanın nimetlerini yeni yılda üzerimize yağdırması için neler mümkün. Gece yarısını geçe Ay-Jüpiter üçgeni şansları ve nasipleri ile gelecektir.

1 Ocak 2024 Pazartesi’ye paraya ve sevgiye statü kazandırma mücadeleleri vererek başlayabiliriz. Paramı nasıl daha güvenilir alanlarda değerlendirebilirim veya devam eden ilişkimi bir üst statüye taşıyıp ciddileşebilirim düşüncelerinin hâkim olacağı yılın ilk günlerinde ayağımızı yere sağlam basmaya çalışacağız.

3 Ocak Çarşamba günü Ay terazi burcuna yerleşiyor. İlişkilerde orta yolları bulma motivasyonumuz iyi gelecek. Alışverişte ipin ucunu kaçırmamaya özen gösterelim.

2023 yılında beni okuyan, destek veren, takip eden, dinleyen veya dinlemeyen tüm dostlarıma şükürlerimi sunuyorum.

2024 yılında aynı hızla faaliyetlerimize devam etmeyi gönülden seçiyorum. Hatta gerçekleşti bile. Hepimizin yeni yılı yepyeni umutlara ve kucak dolusu sınırsız sevgilere yolculuk şeklinde kutlu ve mutlu olsun…

Gökyüzü bizleri her zaman korsun ve kollasın. Şimdi oldu şimdi gerçekleşti. Beraber nice güzel yıllarımız oldu bile.

Mutlu yıllar…

Gökyüzünden sevgiler…

Yazarın Diğer Yazıları