Astrolog Ece Çetin

19 Ocak-25 Ocak haftası gökyüzünde neler olacak?

Astrolog Ece Çetin

Şanslarla dolu bir Cuma günü ile yeni haftayı selamlıyoruz. Ay boğa burcunda seyrederken Jüpiter ile kavuşuyor olması bizlerin keyfini yerine getirecektir. Yöneticileri Venüs hala yay burcunda seyahat ederken tadını çıkaralım.

Bugün Merkür, Jüpiter ile işbirliği yapıyor. Düşüncelerimizi büyük büyük yaşamak, iletişimden doğacak nasip ve kısmetlerin olması, beklemediğimiz ticari kazançlar elde etmek potansiyellerini taşıyan konum ile hayatımız; ‘’sistemin bu iyiliğini de gördüm çok şükür’’ sözlerini söylememize neden olabilir.

Venüs’ün Neptün ile sertleşmesi ise hayal kırıklıkları, sevgide dolandırılma, para konularında kandırılma, idealize ettiğimiz kişinin gerçekte öyle olmadığını anlama durumlarını yaşatabilir bize.

20 Ocak Cumartesi saat 17.00’de ikizler burcuna geçen Ay ile motivasyonumuz iletişim ve ticaret odaklı olacak. Zamanı 23 Ocak saat 00.52’de Ay, yengeç burcuna geçiş yapana kadar kısa yolculuklar, bol sohbet ve dedikodular ile geçirebiliriz.

20 Ocak Cumartesi Pluton ve Güneş oğlak burcunun son derecesinin son dakikalarında kavuşuyorlar. Hemen ardından 21 Ocak Pazar günü birlikte kova burcuna geçiş yapıyorlar. Özellikle kova burçları ve diğer sabit burçlar olan boğa, aslan ve akrebi kendilerini yenilemek adına tetikleyecek bu konum ile yeni bir çağa adım atarken, hayatımıza teknolojiyi daha çok almaya başlayacağız. Soğuk ve nötr kova burcu hepimizde bir donukluk, etrafa karşı soğukluk yaratacaktır. Duyguları gömmeye hazır olun.

23 Ocakta Salı günü saat 11.51’de Venüs oğlak burcuna geçiş yapıyor. Soğuk ve donuk bir sevgi sarmalının içerisine girmek gibi olacak. İlişki ciddiye gidebilir, gitmiyorsa ayrılabiliriz. Sevgiye statü gelmesini isteyeceğiz. Gelmiyorsa ipler kopabilir. Venüs yay burcunda sınırsız dağıttığı nimetlerine sınır getirecek. Gelirlerimizde azalmak olabileceği gibi kazandıklarımızı sağlam yatırımlara bağlamak isteyeceğiz. Har vurup harman savurma dönemi sona erdi.

24 Ocak Çarşamba günü öncü burçlarda büyük kare yaşayacağız. Kadersel gelişmeler bizi ileri doğru atacaktır. Aile mi, statü mü derken iyi bir savaşçıysak kangren olmuş ilişkileri sonlandırıp gidenlerin yerine yeni kişiler almak için hayatımızda yer açabiliriz. Aslında konu kendine sağlıklı bir benlik oluşturup ‘’biz’’ olmaktan çıkıp ‘’ben’’ olabilmek. İdare ettiğiniz durumları gözden geçirin.

25 Ocak Perşembe, saat 20.54’te 5 derece aslan burcunda bir dolunay yaşayacağız. Kendini ortaya çıkar ve yeteneklerini göster diyecek olan dolunay ile sevdiklerimize sevgimizi ifade etmeye çalışabiliriz. Aslan göstere göstere sevmektir. İlan-ı aşk etmek ve etrafındaki herkese sevgisini haykırmaktır. Bunları yapmanız için önünüzde bir engel olmamalı dolunay enerjisi ile…

Dolunaya kadar yeni başlangıç ve girişimler yapabilirsiniz. Dolunaydan itibaren emeklerimizin meyvesini toplamaya geçeceğiz. Ta ki 10 Şubat’ta saat 02.00’de 20 derece kova burcundaki yeniaya kadar. Dolunay ile birlikte girişimleri bekletip verdiğimiz emeklerin karşılığını hasatını yapıyoruz. 

Cuma’nın tüm bereketi üzerinize olsun…

Gökyüzünden sevgiler…

Yazarın Diğer Yazıları