Astrolog Ece Çetin

22 Aralık-29 Aralık Haftası gökyüzünde neler olacak?

Astrolog Ece Çetin

Sevgili oğlak burçlarının doğum gününü kutlamaya başladık. Aramızda olduğunuz ve bizleri dizginlediğiniz çok teşekkür ederiz sevgili oğlaklar.

Güneş oğlak seyri ile oğlak dönencesi tetiklendi ve Kuzey Yarım Küre'de kış mevsimi başlamış oldu. En uzun geceyi ve en kısa gündüzü dün yaşadık. Bundan sonra günler uzamaya geceler kısalmaya başlayacak. Ta ki, 21 Mart’ta ki koç dönencesine kadar.

Ay boğa burcunda ve asaletli bir gökyüzü var yukarıda. Sevgi kanallarımızdan beslenebilir, keyfimize düşebilir, zevk aldığımız alanlarda olmak isteyebiliriz. Akşam saat 20 civarında Merkür, Güneş’in kalbinde olacak. Bu konum zihnin aydınlanması, fark edemediği durumlara uyanması, algının berrak ve akıcı olması hallerini tetikleyecektir.

Yeni yıla girerken Merkür, Jüpiter ve Uranüs gezegenlerinin Retro süreçleri devam ediyor.

Cumartesi günü yaşayacağımız Venüs – Uranüs karşıt açısı ile aşk konularımızda kalıplarımızı kırabilir, sınırlarımızı aşabiliriz. Aşkın daha derinine dalmak için siz hangi kurallarınızdan vaz geçersiniz? Kendimize bunları sorarken bulacağız. Ya da ‘’Aşk için ölmeli aşk, o zaman Aşk’’ derken… Aşkın içinde yok olma zamanı arkadaşlar. Kendinizi özgür bırakın ve yaşayın…Geçmiş kimin umurunda ki…

Pazar günü Mars’ın yapacağı uyumlu açılar ile eriller akışı kabullenme ve olanı yaşama moduna girebilirler. Bizler davranışlarımızı bir standarda oturtmuş olacağız. Kendi statünüzü belirleyin. Bir standardınız olmalı. Çabalarınız kendinizi yukarı taşımak adına olursa kalıcılığınız ve toplumdaki yeriniz sağlamlaşır. Tam da aşkın içinde kaybolurken bekarlıktan evli statüsüne geçebilirsiniz. Olduğumuzdan çok daha mutlu olmak için neler mümkün diyelim ve evrene gönderelim. Pazar günü Ay ikizlere geçmiş iken iletişim ile çözemeyeceğimiz konu ve durum olmayacak gibi. İlahi aşkın yeryüzünde var olduğunu iliklerimize kadar hissedebiliriz. Salı gecesi büyük mucizelere şahitlik edeceğiz.

Haftanın en güzel konumu Venüs – Neptün uyumu olacak. Yani ilahi aşk, inançlar, içimizdeki maneviyatın artması durumları. Buna dünyevi aşkın etkisi ile kalbimizde olacak tetiklenmeyi ekleyebiliriz. Sonrasında bir mücadele ve savaş verme konumu var ki, aşkı alabilmek için bakalım nelerle savaşmamız gerekecek. Önümüze engel çıkıyor. Mücadele edenler alabilecekler sadece.

27 Aralık’ta, saat 03.33’te, 4 derece yengeç burcunda minnoş bir dolunayımız var. Aile bağlarımızı sorgulayıp revize etmemiz gerekebilir. Beslendiğimiz alanlara odaklanmalı, onlara bize verdikleri için teşekkürlerimizi iletmeliyiz. Siz kimlerin sevgisinden besleniyorsunuz? Konuma eşlik eden Güneş – Jüpiter uyumu ile aile alanında hakkımız olanlar bize bu dolunay ile veriliyorlar. Tarafımıza emeklerimizin hakkı iade ediliyor.

Perşembe günü büyük savaş vermek, lider olmak, öncülük etmek enerjileri aktif oluyor. Bu enerjiden en çok koç, yengeç, terazi ve oğlak burçları etki alacaklar. Sizlere yeni bir cephe alanı açılıyor. Yine mi siz, evet, yine siz…

Haftaya cumaya maneviyatımız hayli yükselmiş olarak başlayacağız.

Gökyüzünden sevgiler…

Yazarın Diğer Yazıları