Mustafa Sandal ile evliliklerine 2018 yılında nokta koymuştu! Emina Jahovic'ten şaşırtan boşanma itirafı!

Sırp şarkıcı Emina Jahovic, oğulları Yaman ve Yavuz'un babası Mustafa Sandal ile 2018 yılında boşanmıştı. Geçtiğimiz günlerde yaptığı 'Erkek, erkek adam gibi davranmalı. Çocuklarının nafakasını ödemeli' açıklamasıyla dikkat çeken Jahovic, Mustafa Sandal'la boşanma sürecinin istediği gibi gitmediğini söyledi.

Mustafa Sandal ile evliliklerine 2018 yılında nokta koymuştu! Emina Jahovic'ten şaşırtan boşanma itirafı!

Mustafa Sandal ile 2008 yılında dünyaevine giren, iki çocukları olmasına rağmen 2018'de evliliğini sonlandıran Emina Jahovic, eki eşinin 'nafaka iptali' için dava açması üzerine ünlü şarkıcıyı kendisinden mal kaçırmakla suçlamıştı. Ünlü çift, nafaka konusunda mahkeme kararı sonucu anlaşıp, ortak bir karara varmak zorunda kalmıştı.

"Çocuklarının nafakasını ödemeli"

Jahovic'e, komedyen Cem Yılmaz ile eki eşi Ahu Yağtu arasında da nafaka konusunda anlaşmazlık yaşandığı hatırlatılmıştı. 40 yaşındaki güzel, "Ünlü anneler bir yandan çalışıyor ise sizce nafaka almalı mı?" sorusuna şu yanıtı vermişti:

“Ben karışmak istemiyorum ama ben de aynı sorunu yaşadım. Erkeğin sorumluluk alması lazım, ailesine tabii ki bakması lazım. Erkek, erkek adam gibi davranmalı. Çocuklarının nafakasını ödemeli.”

Mustafa Sandal ile 2018 yılında evliliklerine nokta koymuştu! Emina Jahovic'ten şaşırtan boşanma itirafı!

Cem Yılmaz'ın ödeyeceği nafaka

Ahu Yağtu (44) ile Cem Yılmaz (49), 20 ay süren evliliklerini Aralık 2013'te resmen sonlandırmıştı. Mahkeme, Cem Yılmaz'ın eski eşine 10 bin dolar nafaka ödemeye devam etmesi kararı vermişti.

"Artık gerçekten nafakayı umursamıyorum"

Emina Jahovic, önceki gün Bebek'te görüntülendi. Eski eşi Mustafa Sandal'la alakalı yaptığı "Önce adam olsun" açıklaması hatırlatılınca, "Beni karıştırmayın artık ben gerçekten umursamıyorum nafakayı artık. Ben de bıraktım artık yani. Herkes mutlu olsun" dedi.

Şarkıcı, "Açıklama sonrası Mustafa Sandal'dan tepki mi geldi?" sorusuna, "Yok, yok iyiyiz. 2023'e bu negatif konularla girmek istemiyorum. Her şey çok güzel olacak" yanıtını verdi.

Mustafa Sandal ile 2018 yılında evliliklerine nokta koymuştu! Emina Jahovic'ten şaşırtan boşanma itirafı!

"Adam gibi adam olsunlar"

"Adam Olsunlar" açıklamasının sert bir açıklama olduğu hatırlatılınca şarkıcı, "Ben oğullarımı öyle yetiştiriyorum. Bir gün inşallah evlendikleri zaman kendi eşine sahip çıkabilecek kadar güçlü olmaları lazım hayatta. Sadece o. Çünkü kadın doğurur, aileyi korur. Bir hiyerarşi var burada. O yüzden adam gibi adam olsunlar, derim. Her zaman düşünürüm, benim abim, babam herkes öyle. Ben Boşnak aileden geliyorum. Herkes öyle büyüdü. Ben öyle biliyorum başka türlü bilmiyorum" diyerek sert açıklamalar yaptı.

"Tamamen kapattım"

Jahovic, "Mustafa Sandal'la boşanma sonrası sizin için zor oldu mu, maddi olarak yıprandınız mı?" sorusuna, "Yok, yıpranmadım çok fazla. İyiyim, mutluyum ben her türlü" cevabını verdi.

Şarkıcı, "Boşanma süreci istediğiniz gibi mi olmadı?" sorularına ise, "Yani, biraz daha farklı olsaydı daha iyi olurdu. Gerçekten artık onunla alakalı konuşmak istemiyorum. Tamamen kapattım" yanıtını verdi.

Mustafa Sandal ile 2018 yılında evliliklerine nokta koymuştu! Emina Jahovic'ten şaşırtan boşanma itirafı!