Astrolog Ece Çetin

10 Mart – 16 Mart Haftası gökyüzünde neler olacak? Değişmeyen tek konu değişimin kendisidir!

Astrolog Ece Çetin

Ay terazi burcunda yolculuk ederken Venüs ile sert, Mars ile uyumlu enerjilerde çalışıyor. Sevgi konusunda çekinceler yaşarken yapacağımız eylemlerin duygularımız ile uyumlu olduğunu görüyoruz.

Sezgiselliğin hayli yüksek olacağı yeni haftada hislerimizi göz ardı etmeyelim. Doğrular her zaman kişinin içindedir.

İçimizdeki deha uyanık ve ikili ilişkiler için başarı vaad eden bir haftadayız. Kadınlar biraz daha erillerin peşinde olma motivasyonundalar.

Yine geçmiş konular, yarım kalan durumlar önümüze gelebilir. Bozulmuş bir yemeği yemeğe çalışmak gibi hissedebiliriz. Tepki koymaktan çekinmeyin. Yemek bozulduysa yeri çöptür. Atın gitsin.

Hafta içinde büyük tesadüfler, ilahiden destekler, yardımlaşmalar, akışı kabullenmeler, iyi nasip ve kısmetler devrede olacak. Ay, Satürn ve Güneş’ten alacağı desteklerle kendi derinlerine inip oralarda tamir yapmak konusunda aktif çalışacaktır. Yapılandırmalarla geçecek haftada önümüze gelen güzel nasipleri kaçırmamaya dikkat edelim.

Gökyüzündeki balık burcu birikimi sistemin bizleri desteklediğini, hayal bile etmediğimiz fırsatları ayağımıza getirdiğini, hiç beklemediğimiz anda Güneş ışıkları ile aydınlandığımızı gösteriyor. Yeter ki olan şartlarda ısrar etmeyip değişime ayak uydurabilelim. ‘’Ben onu yapamam, bunu kabul edemem’’ şekillerinde ısrarcı olmayalım.

Bazen dünyamızın altı üzerine gelebilir. Yeni düzen bizlere olmadık, beklemediğimiz fırsatları getirecektir. Gözümüzü açık tutmamız, değişen şartlara uyabilmemiz yeterli olacak.

12 Mart’ta başlayıp hafta boyunca yaşayacağımız Neptün-Mars karesi; ne yaptığımızı bilememek, eylemlerimizin sonuçlarını görememek etkisi yaratacaktır.

13 Mart’ta Ay’ın yay burcuna geçmesi ile içimizdeki iyimser ortaya çıkacak ve etrafına pozitif enerji ile davranarak olması gereken neşeyi bizlere yükleyecektir.

Satürn’ün 3 yıl kadar seyredeceği balık burcu geçişini duymayan kalmadı. Süreçte balık, başak, ikizler ve yay burçları yeni düzenler kurmak, işlevini kaybeden kısımları değiştirmek zorunda kalacaklar. İş, aşk, ev düzenleri değişmeye başlıyor. Kova, aslan, akrep ve boğaların yapılanması tamamlandı. Kendilerine yeni yollar çizdiler, yeni hedefler belirlediler.

13-14 Mart’ta mümkünse kısa seyahatler yapabilirsiniz. 14 Mart gecesi ve 15 Mart’ta değişime direnmememizi, akışı kabullenmemizi tetikleyecek bir görünümle karşı karşıya kalacağız. Hak, hukuk, adalet istediğimiz gibi ilerlemeyebilir. Kabullenmeye mecbur kalacağımız şartlar içinde olabiliriz.

Aramızdan öncü olacak, lider ruhlu birileri çıkabilir. Yine düşünmeden yapılacak ataklara dikkat edelim. Sonucunu hesaplamak önemli olacak.

Siyaset arenasına gelirsek mevcut iktidar partisinin en kolay alacağı seçim olacak 14 Mayıs seçimleri. Muhalefet bir şeyler yapmaya çalışsa da başarılı olamayacak. 5 Mayıs akrep Ay tutulması ile birlikte halk hükümetin arkasında bir enerjide hareket edecek. Tutulma enerjisi 15 için içinde kullanıldığında Merkür’ün de Retro olması katkısı ile seçimi olan hükümet alır. Seçim tarihi değişirse sonuç değişebilir.

7 Mayıs ve 14 Mayıs tarihlerinde yapılacak seçimlerde hükümet hiç zorlanmadan seçimi alıyor. Hatta kendini revize edip işe yaramayan kısımlarını değiştirecek. Kendini zamana uyarlayıp dönüştürecek. Olan hükümet gibi değil de yepyeni bir oluşum gibi bakabiliriz konuya.

16 Mart’ta yaşayacağımız Pluto-Venüs karesi ile Merkür+Neptün-Mars karesi bizlere para piyasalarında hızlı iniş-çıkışlar, ilişkilerde hızlı kopmalar, düşüncelerin eylemlerle uymaması, kafa başka-icraat başka durumlarını yaşatabilir. Aslında yeni oluşumlara yer açmak için yıkılan durumları gösterecek. Yaşayacağımız belirsizlikler için sabırlı olmaya çalışın. Kayıp gibi görünenler sonrasında kazanca dönebilir.

Ay oğlak burcunda haftayı tamamlarken sıkı çalışma, disiplinli olma, sorumluluk alma motivasyonlarında olacağız. Şimdiden kolay gelsin.

Gökyüzünden sevgiler…

Yazarın Diğer Yazıları