Astrolog Ece Çetin

11 Ağustos-17 Ağustos Haftası gökyüzünde neler olacak?

Astrolog Ece Çetin

Haftaya Ay’ın ikizler burcunda seyri ile başlıyoruz. İletişim, ticaret, seyahat hat safhada olacak. Bol buluşmalı, dedikodulu bir Cuma gününden sonra hafta sonunu aile ve sevdiklerimizle geçiriyoruz. Gayet duygusal olmamızla birlikte sevgi doyumunu almaya çalışacağımız için kimin sevgisi ile doyuyorsak onun yanında olmaya çalışacağız.

Pazar günü 13 Ağustos’ta Venüs Güneş’in kalbinde olacak. Tam kavuşum yapacaklar. Bir gezegen Güneş ile kavuştuğunda yanar ve gücünü kaybeder. Saat 14.00 civarı gerçekleşecek kavuşumda kadının eril tarafından zarara uğraması, üzüntü yaşaması, kendini yok gibi hissetmesi mümkün. Venüs burada hem Retro hem yanık pozisyonda olacak.

Venüs kadını, dişil enerjiyi temsil ettiğinden yanık olması şeytani enerjileri çalışacaktır. Yani zararlı çalışacağı için kadınların içindeki şeytan denilen kısımlar ortaya dökülebilir. Çok sevip, çok aşık olup o sevginin içinde yanıp kül olmak gibi etkileri de çalıştırabilir. Bir gün önce Güneş – Chiron’dan gelen şifa enerjisini iyi değerlendirin. Benliğinizdeki yaraları tamir için ‘’Şimdi, şu anda geçmiş yaralarımın şifalanmasını seçiyorum’’ diyebiliriz.

Dünya genelinde viral enfeksiyonlarda artış yaşanabilir.

15 Ağustos bizleri rahatlatacak bir açı ile karşımızda olacak. Mars – Uranüs uyumu ile yapmadıklarımızı yapabilir, olmadığımız bir kimliğe bürünebiliriz. Toprak elementindeki güzel açımız kalıcı ve sağlam eylemler yapmak üzere aktif olabilir. Aynı anda etkili olacak Güneş – Uranüs restleşmesi bu ihtimalleri güçlendirip, savaşarak hakkını almaya kadar gidebilir.

‘’Hakkım olan sevgiyi sistemden söke söke alırım’’ der gibi olacak. ‘’Onurumu kurtaracak hareketlerde bulunuyorum’’ modu. Pazartesi saat 13.38’de Ay’ın aslan burcuna geçmesi ile güzelleşme ve kuaför yollarına yönelebiliriz.

16 Ağustos Salı günü saat 12.38’de yaşayacağımız aslan yeniayı ile keyfim ve kahyası şeklinde gösterişli, egosu yüksek yönlerimiz ortaya çıkıyor. Gökyüzünün ağır işleyişini göz önüne alırsak aslanın ateş enerjisi bizi harekete geçmek üzere tetikleyeceği için hepimize iyi gelecek. Enerjiyi en fazla aslan, yay ve koç burçları yaşayacak. Yeterince hareketsiz kaldınız sanki. Şimdi eylem zamanı.

17 Ağustos’ta güne Ay başak burcunda başlarken Satürn’den disiplin ve ciddiyet etkisi alıyoruz. Kendimizi özgürce ortaya koymamıza sınır geldiği, kafamızı işe gömdüğümüz, tüm detay ve ayrıntıları analiz edip işlerimizi yürüttüğümüz bir gün bizi bekliyor. Sonraki haftaya çalışarak, sağlık sorunları ile ilgilenerek giriş yapacağız dostlar.

Şimdilik gökyüzünden sevgiler…

Yazarın Diğer Yazıları