Astrolog Ece Çetin

14 Nisan-20 Nisan Haftası gökyüzünde neler olacak?

Astrolog Ece Çetin

Şanslı günleri temsil eden Güneş-Jüpiter kavuşumunun etkileri devam ederken Venüs-Satürn restleşmesinin etkileri olarak para piyasalarında kazançlara sınır gelmesi durumlarını yaşamaya başladık. Bu görünüm aynı zamanda bir çok kişi için nikah masasına oturmak, ciddi bir ilişkiye giriş yapmak veya tam tersi ilişkinin sorumluluğundan kaçmak, boşanmak ve ayrılmak etkilerini de içerebilir. Üst statü tarafından gelirimize el konması, sınır gelmesi, harcamalarımızın ne kadar fazla ve gereksiz olduğunun söylenmesi durumları da söz konusu.

Ay kova burcuna bugün yeni giriş yapıyor. Halk ile ilgili konular iki gün gündemde olacak. ‘Sesimizi duyan yok mu?’ şeklinde konuşmalar sosyal ortamlarda dönebilir. 14 Nisan iletişimde bulunmak ve ticaret için çok uygun değil. Hafta sonuna sert bir giriş yapıyoruz. Ta ki Pazar sabaha kadar isteklerimize sınır gelmesi durumlarını yaşayabiliriz. Cuma akşam iletişim sorunları yoğun yaşanabilir.

Geçmiş iş tecrübelerimizden faydalanma, onları kullanıp bir üst kademeye geçiş yapma ihtimalleri bu hafta da devam ediyor. Nihayet tecrübelerimizi nakite çevirebiliyoruz. Hakkımız olan statünün bize verilmesi, bu sayede sistemden emeklerimizin karşılığını almamız durumlarını yaşayanlar çoğunlukta. Statü atlaması için geçmiş tanıdıklardan yardım alma ihtimallerimiz çok yüksek. Tebrik ediyorum.

15 Nisan Cumartesi duygularımızı keyfimizce yaşamaya çalışırken bir derece istediklerimizi yapabiliriz. Nispeten benliğimizi ortaya koyabileceğimiz sıkıntısız bir gün olacak.

16 Nisan Pazar sabahı ruhsal enerji olarak güne keyifli başlayıp, akışta olma isteği ile dolacağız. ‘’Ben, keyfim ve kahyası’’ şeklinde huzurla doluyoruz. Para piyasaları allak bullak. Dikkat edelim.

17 Nisan Pazartesi sabahı yeni haftaya tuhaf durumlarla ‘’günaydın’’ derken bulabiliriz kendimizi.

18 Nisan Salı günü içimizdeki savaşçı ortaya çıkıyor. Büyük mücadeleler verme ve kazanma isteğiyle dolacağız. ‘’Ben bunu hallederim’’ derken düşünmeden adım atmamaya, sonunu hesaplamadan konuşmamaya dikkat edelim. Bodoslama daldığımız her konudan zararla çıkabiliriz. Savaşma enerjimizi gerçekten bize artılar getirecek alanlara yönlendirmemiz çok önemli olacak. Akşam saatleri keyif yapmak için uygun olacak. 19 Nisan Çarşamba bir gün öncesi ile yaklaşık aynı etkilerde olacak.

20 Nisan Perşembe sabah saat 07.16’da 29 derece koç burcunda bir Hibrit Güneş tutulması ve Yeniay yaşayacağız. Şimdi yeniden doğma, yeni başlangıçlar yapma, sıfırdan başlama, geçmişin üzerini örtüp gereksiz geçmiş bağları kopararak ileriye bakma, yepyeni bir hayat için mücadele vermeye başlama zamanı. Bir çocuk gibi yeniden doğumu tetikleyecek Güneş tutulması ‘’ileri yürü’’ diyor olacak. Pek çok kişi birçok konuya nokta koyarak yeni başlangıçlara yönelecek. Etkileri 6 ay ile 1 yıl arasında yaşanacak tutulma yaşamlarda güçlü şekilde görünür olacaktır. Sistem bizi ileri atıyor. ‘’Savaşmadan alamazsın’’ diyecek aynı zamanda. Öncü olmak, öncülük etmek, lider olmak durumlarına giriyor olacağız. Bekleyen tüm konularımız start alacak ve çok hızlı bir şekilde aşamalardan geçeceğiz. Hiç beklemediğimiz fırsatlar aniden gelecek.

20 Nisan aşırı hareketli bir gün. Saat 11.15’te Güneş koç burcu seyrini tamamlayıp boğa burcuna geçiş yapıyor. Daha sağlamcı, garantici ve keyfine düşkün olacağız boğa seyri boyunca. İyi ki doğdunuz sevgili boğalar. Yeni yaşınız kutlu olsun.

20 Nisan Perşembe Ramazan Bayramı’nın arifesinde haftayı kapatıyoruz. Ramazan yine tüm serinliği ile bizleri kavurmadan oruçları tutmayı nasip etti. Yaradan’a çok şükürler olsun.

Gökyüzünün artılarından faydalanmak istiyorsak önce evrende artıya çıkmış olmalıyız. Sistemden verdiğimizden çoğunu almaya çalışarak bir yere varamayız. Önce gönüllü olarak biz vermeliyiz. Sonra alabiliriz. Alma-verme dengesinin ayarını yapabilmek çok önemli. Her şeyi isteyebiliriz tabi ki. Hiç biri olmayabilir. Çok veririz, hiç alamayız. Bunların hepsi bir denge içinde olmalı. Ayarı yaparken dikkatli olalım. Verelim ve karşılığını bekleyelim. ‘’Vermeden almak sadece Yaradan’a mahsustur.’’ Unutmayalım. Sevgi almak için önce biz sevgiyi sunmalıyız. Sunmadığımız bir şeyi sistemden alamayız gibi. Burada dozlara özen gösterelim.

Dünyanın tüm nimetleri üzerimize gani gani yağdı bile. Bayramda görüşmek üzere gökyüzünden sevgiler…

Yazarın Diğer Yazıları