16 Eylül – 22 Eylül haftası gökyüzü görünümleri… İkili ilişkiler nereye gidiyor? - Astrolog Ece Çetin

16 Eylül – 22 Eylül haftası gökyüzü görünümleri… İkili ilişkiler nereye gidiyor?


Yaratıcı bizleri cinsiyetlere ayıran bir yaşam modelinde var etmiş. Kadın ve erkek, dişil ve eril olarak ayrıldığımız yaşam yolculuğumuzda işler her zaman süt liman gitmiyor ne yazık ki…

Yalnızlığın Allah'a mahsus olduğu bir dünyada eşimiz ile (eğer onu bulduysak, sevgilimiz varsa, evliysek ) bu hafta gergin zamanlar geçirebiliriz. Bugün yaşanacak VenüsMars karesi tüm ilişkilerde iplerin gerilmesi, aranın açılması ve benim dediğim olacak inatlaşmalarını önümüze getirebilir. İlişkisi olmayanlar için kavgayla başlayacak büyük bir aşkın habercisi olabilecek bu görünümün kısmetimize neler getireceğini merakla bekliyoruz.

Sevgili erillere gergin anlara çok kapılmamalarının iyi olacağını hatırlatmak isterim. Sonunda dişilin peşinden gitmeniz gerekebilir.

Para piyasalarında agresif iniş ve çıkışlara şahit olabiliriz. Ticarette ve kısa yolculuklarda aksamalar olabilir.

Bazen sesler hiç mi iyi bir şey yok der. Olanlar zaten iyi. Yaşam bir mücadele ve biz sürekli hareket halindeyiz. Madde dünyasında öğrenmek için misafiriz. Olaylar olmasa, haberler gelmese, ticaret ve seyahatler olmasa gelişme gösteremeyiz. Bu yüzden hayat kaostan düzene ve düzenden kaosa sürekli evrim halindedir. En büyük öğretmen de yaşadığımız zorluklardır. Kişi yaşadığı zorluklar oranında bilgili ve tecrübeli biri haline gelir. Bu da bizi bu dünyada var olma sebebimize yani Satürn'e götürür. Gökyüzünün büyük öğretmeni sevgili Kronos…

Ve unutmayalım ki yaşamdaki zamanı gelen her şey değişir ve dönüşür. En çok ta ilişkiler… İçimizden bazıları geçmişe sünger çekip yeni başlangıçlara yelken açmaya başlayabilirler.

Özellikle ayın 16’sında Venüs'ün Güney ve Kuzey düğüme yapacağı olumlu görünümler dişillere geçmişten tanıdığı erillerin eş adayı olarak karşılarına gelmesi, miras konularının sonlanması etkilerini yaşatabilir.

Balık dolunayını da hesaba katarsak bu hafta karmik hak edişleri toplama, eski borçların tahsilatının tesadüfen karmik şekilde size gelmesi durumları ile muhataplıklar getiriyor ki çoğu kişi için yılın en verimli haftalarından biri olabilir. Güzel tohumlar ekenler verimli hasatlar yapacaklar.

Ayın 17'sinde Güneş Neptün ile karşı karşıya geliyor. Hayallerim umutlarım ve ben noktasında umutsuz olma durumunu kendinize yaşatmayarak, yaratıcı ile bağınızı koparmayarak ve inançlarınızı çelik gibi sağlam tutarak sisteme ne kadar dimdik ayakta olduğunuzu ilan edebilir, dosta düşmana gösterebilirsiniz. Bulunduğunuz konumdan emin olamamak aslında sizin yanılgınız olabilir. Zihin oyunlarına dikkat edelim. Malum Merkür Retro sürecine başladı. Her türlü zihinsel konu yavaşladı ve hatta geriye doğru gitmeye başladı.

Ayın 18'inde ailevi konular Ayın yengeç burcu seyahatinde aktifleşiyor. Sükunetinizi koruyarak sezgilerinizi dinlerseniz çözümü, büyüttüğünüz inanç ve düşüncelerinizde değil iç sesinizde bulabilirsiniz. Sessiz bir odada diğer bütün sesleri susturduğumuzda cevaplar içeriden akacaktır. Yaşadığımız hiçbir olay ve konu aslında karmaşık değildir. Biz kendimizi fazla doldururuz genelde. Kafamızı sadeleştirerek ve endişeleri ortadan kaldırarak sadece olaya baktığımızda çözüm de oradadır. Bakmak ve görmek arasındaki farkın gizemi budur. Ayrıntıyı görüp çözümü bulmak sadeleşmiş bir zeka için çok kolaydır.

Ayın 19'unda Güneş Plüton üçgeni kendimizde yeni bir benlik oluşturabilmemiz için bize çok güzel bir fırsat sunacak. Neydim ne oldum diyerek hayatlarını pozitife doğru dönüştürebilenler kendilerinde daha önce olmayan bir benlik oluşturarak doğum haritalarındaki bu açıyı kullanabilen şanslılardır. Şimdi sistem bu şansı hepimize armağan ediyor. Tadını çıkaranlar, fırsatları yakalayanlar ve iyi değerlendirenler için tadından yenmez görünüm ile haftayı tamamlamaya yaklaşıyoruz.

Ayın 20'sindeki VenüsUranüs üçgeni ile para piyasalarında ani değişimler, aşk konularında sıra dışı olaylar ve en güzeli de her iki konuda da mucizeler bizi bekliyor olacak.

Aslında lehimize o kadar çok konum var ki, bizim bunlardan haberdar olabilmemiz ve avantajımıza kullanmamız durumunda zor konular bile kolay gelecek, değişim ve dönüşümler oyuncağımız olacak ve hayat tadından yenmez hale gelecektir. Çok yoğun bir haftaya hazır olalım.

Haftaya görüşmek üzere gökyüzünden sevgiler…

[email protected]

YAZIYI PAYLAŞ!