Astrolog Ece Çetin

16 Haziran-22 Haziran Haftası gökyüzünde neler olacak?

Astrolog Ece Çetin

Yeni haftaya iletişim ve ticaret konularında gayet hızlı ve aktif şekilde başlıyoruz. Sevgili Ay’ımız ikizler burcunda seyrediyor. Pazar sabahı saat 07.39’da ikizler burcunun 26 derecesinde bir yeniay yaşayacağız. Yeniay ile birlikte ticaret ve iletişim konularında başlangıçlar yapmak için önümüzde 15 gün olacak. Yılın en bereketli iletişim dönemi olacak. Kısa yolculuklara çıkabilir, çocukların eğitim durumlarını planlayabiliriz. 3 Temmuz’daki dolunaya kadar her türlü başlangıç ve girişim için gökyüzü izin veriyor. Pazar gününden önce sakin kalıp özümseme günlerini değerlendirelim. Yaşadıklarımızı sindirme zamanındayız şu anda. Cumartesi sevgi dilimizi geliştirebilir, daha anlamlı ifadeler kurmaya çalışabiliriz.

Ayrıca yine Pazar günü etkisini yaşayacağımız Güneş-Neptün karesi ile benliğimizin yok olduğu, kendimizi ifade edip ortaya koyamadığımız yanılgılarına düşmeye çok uygun. ‘’Zaten kimse beni sevmiyor’’ derken çok gerçekçi verilere dayanarak bunu söylemiyor olabilirsiniz. Kafama estiği için böyle düşünüyorum durumları yani. Aldanmamaya çalışın. Akşam saat 18 civarında etkiler değişip sevgi üzerinize oluk oluk akmaya başlayabilir. Ay’ın yengeç burcu yolculuğunun başlaması ile tetiklenen sezgiler şüphelerimizin farazi olduğunu bize gösterecek.

Peki hakkım olan statü yapılanmasını ne zaman yapabilirim? Bu hafta içi işte yükselme ve evlilik kararı almak için sistemden ihtiyacımız olan fırsatlar sunuluyor. Birden üstünüzdeki kişi istifa edip siz onun pozisyonuna geçebilirsiniz. Ya da ‘’bu kadar bekarlık nereye kadar, canıma tak etti’’ diyerek evlilik kararı almak için uygun bir hafta olacak. Fırsatlara iyi odaklanın. Her an yeni şartlar oluşabilir. Kendinizi ortaya koymaktan, ‘’ben buradayım’’ demekten çekinmeyin. Haftanın en güzel görünümü de bu olacak sanırım.

Salı gününe sıra dışı duygusal durumlarla başlarken akşam saatlerinde baya gerilebilir, bazı duygusal bağları koparmaktan çekinmeyebiliriz.

Çarşamba sabahından itibaren sahnelere çıkmaya hazırız. Kendimizi ortaya koymak, yöneticilik yeteneklerimizi kullanmak, sevgimizi diğerleri ile paylaşmak motivasyonları haftaya Cuma’ya kadar aktif olacak. Siz sevginizi nasıl ifade ediyorsunuz? Nasıl sevilmek istiyorsunuz? İkili ilişkiler derinleşecek ve yakınlıklar artacak. Ponçik sevgiler yoğunlaşacak. Birbirimize tatlı tatlı sevgimizi söylemek varken suratsızlıklara gerek yok değil mi?

Yeni hafta hepimize uğurları ve bereketi ile geldi bile.

Gökyüzünden sevgiler…

Yazarın Diğer Yazıları