Astrolog Ece Çetin

17 Kasım-23 Kasım Haftası gökyüzünde neler olacak? Hayallerinizin ötesini merak ediyor musunuz?

Astrolog Ece Çetin

Bazen isteriz ama olmaz. Akışa bırakıp hayatımıza devam ederiz. Hiç beklemediğimiz bir zamanda isteğimiz birden oluverir. Bu nasıl oldu şeklinde şaşırırken buluruz kendimizi. O bir Neptün mucizesidir. Siz bakarken kendini gösteremez. Umudunuzu kestiğiniz anda lütuflarını sunmaya başlar.

Yeni haftaya Neptün mucizeleri ile başlıyoruz. Alacağı olanlar toplasın nasipleri.

Cumartesi saat 14.29’da Ay kova burcuna geçiş yapıyor. Daha özgürlükçü, daha bireysel haklara saygılı bir motivasyona girerken yardımlaşma önem kazanacak. Aslında sıkıntılı bir enerjiye bürüneceğiz. Ruhun rahatlayıp huzur bulması Pazartesi akşam saatlerine kadar sürecek. İşlerimizi toparladığımız, büyüklerimize hesap verdiğimiz, sorumluluklarımızı yerine getirdiğimiz hafta sonunu tamamlamak biraz zorlaştı sanki. Eve iş getirenler, verdiği sözü tutabilmek için hafta sonunu heba edenler çoğunlukta olabilir.

Haftanın önemli konumu Salı günü yaşayacağımız Mars + Güneş – Plüton uyumu olacak. Çabalayarak nimetlerini toplayabileceğimiz açı ile yoktan var olmak, emeklerimizin karşılığında güçlü olmak veya daha da güçlenmek durumları söz konusu olabilir. Kendimizi daha iyisini yaparken bulabiliriz.

Bazı bilgiler edinerek geçmiş yaralarımızı tamir edebilme ihtimali yüksek.

Çarşamba güne yaşayacağımız Venüs – Chiron karşıtlığı, kadınların yaralarına ilaç arar nitelikte. Toplumsal olarak bir örgütlenme ile kadın zulmüne karşı duranlar çoğunlukta olabilir. Ayrıca ilişkilerde sevgi ve para konuları açılabilir, herkes eteğindekileri dökebilir.

Yine Çarşamba akşamı saat 17.03’te Güneş Yay burcuna geçiş yapıyor. Doğum gününüz kutlu olsun sevgili yay burçları. İyi ki varsınız ve iyi ki hayatımızdasınız. Siz olmasaydınız bu kadar neşeli ve keyifli bir yaşam süremezdik. Enerjiniz bizleri de ısıtıyor.

Güneş yay burcuna geçer geçmez Satürn’den disiplin bakışı yiyecek. Yavaş ol bakalım, kendine dikkat et uyarısı alacak. Sorumluluklar her zaman önceliklidir. Görevlerini yerine getirdikten sonra keyif ve neşe içinde özgürce gezebilirsin.

Her şey gönlünüzce oldu bile…

Gökyüzünden sevgiler.

Yazarın Diğer Yazıları